Nová loď Mardi Gras - Carnival Cruise line

 

A nebude to "len" plavba, bude to jazda!

V roku 1972 sa uskutočnila plavba na prvej lodi spoločnosti Carnival Cruise Line - na Mardi Gras lodi, ktorá bola menšia,  ale už vtedy bolo na nej dostatok zábavy. Nik nečakal, že práve táto loď zmení "výletný svet".

Mardi Gras z roku 2020 je pocta pre prvotinu spoločnosti Carnival Cruise line.

Fínska lodenica Meyer Turku dodala 18.decembra 2020 najnovšiu a technicky najvyspelejšiu loď MARDI GRAS spoločnosti Carnival Cruise Line.
22.decembra sa loď doplavila do Rotterdamu, kde prvýkrát doplnila pohonné palivo do svojho inovatívneho pohonného systému na skvapalnený zemný plyn (LNG).  Ide vôbec o prvú loď, ktorá sa bude plaviť v Karibskom mori s LNG pohonom.  LNG je považovaný za najvyspelejšiu palivovú technológiu v námornom priemysle. V skvapalnenom stave je LNG bez zápachu, bezfarebné,  ekologickejšie a lacnejšie palivo.

S Mardi Gras sa môžete plaviť už od 24.apríla 2021. Od tohoto dátumu bude spoločnosť Carnival Cruises ponúkať 7 nočné plavby na trase: Port Canaveral/Florida, USA - Cozumel/Mexico - Costa Maya/Mexico - Mahogany Bay/ Isla Roatan, Honduras s 3 dňami plavby na mori.

Počas dní na mori si môžete plne vychutnať zábavu na lodi. A keď sme už spomenuli tú jazdu v úvode, čaká na Vás horská dráha BOLT, kde si rýchlosť môžete korigovať individuálne. Takže okrem rýchlej jazdy si môžete pokochať výhľadom na oceán v plných 360 stupňoch lode.  Takáto horská dráha na lodi je jedinečná a podobný zážitok nezažijete na žiadnej z iných lodí!

Carnival lodná spoločnosť vo všeobecnosti patrí medzi spoločnosti, ktoré ponúkajú na palube množstvo zábavy, nie nadarmo sa ich flotila nesie v znamení "Fun Ships". Akvaparky, tobogány, zábava v štýle Las Vegas, zábavné programy pre deti aj pre dospelých, komfortné kajuty a v neposlednom rade aj veľmi chutná a rôznorodá kuchyňa, či už ste milovníkom hovädzích steakov, hydiny na rôžny spôsob, morských plodov, suši, sendvičov, "pouličného občerstvenia",  talianskej kuchyne a množstva ďalšieho, určite si každý príde na svoje. 

Je tu 6 rôznych zón na palube, pripravených naplniť každé Vaše očakávanie, ponúknuť Vám kopec zážitkov a zaistiť nekonečnú zábavu.

Ako znie heslo pre plavbu na Mardi Gras:
Everybody speed!
Everybody slide!
Everybody splash!

 

Video Meyer Turku delivers LNG powered cruise ship Mardi Gras.

Video príchod do Rotterdamu.

Technické informácie o lodi.

Ponuka plavieb na Mardi Gras: https://www.luxusneplavby.sk/plavby/?sort=date&direction=asc&company=10&ship=421

 

V mene spoločnosti Carnival Cruise Line Vám želáme množstvo krásnych zážitkov! 

Späť na zoznam noviniek