Kontakt

ONEWORLD TRAVEL s.r.o.


Prevádzka / Korešpondenčná adresa:
Krížna ul. 5-7
811 07 Bratislava

Tel.: +421-2-2086 2000/01
Mobil: +421 903 211 641
Tel./Fax: +421-2-2086 2002
Fax: +421-2-5556 9880

E-Mail: oneworld@oneworldtravel.sk

Otváracie hodiny:

Pondelok09:00 – 17:00
Utorok09:00 – 17:00
Streda09:00 – 17:00
Štvrtok09:00 – 18:00
Piatok09:00 – 16:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené


Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, v odd. sro, vložka č. 19539/B

IČO: 35771569
DIČ: 2020255347
​EU VAT: SK2020255347
Číslo účtu: SK28 1100 0000 0026 2772 6023

Sídlo:
Súmračná 26
821 01 Bratislava
Slovenská republika

Plavby:

Adrian Chasník:
adrian@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 911 930 487

Mgr. Zuzana Ládiová:
zuzana@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 911 930 487

Ing. Miroslava Polanská
miroslava@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 902 125 205

Aneta Sandnerová
aneta@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 903 211 641

Sales & Product Manager:

Mgr. Zuzana Uherkovichová:
sales@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 911 578 508

Letenky:

Klaudia Chalušová:
klaudia@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 903 282 993

Konateľka spoločnosti:

Anna Kovarovičová:
oneworld@oneworldtravel.sk
Telefón: +421 2 2086 2000

Napíšte nám

Prosím opíšte prvé 4 písmená zo slova LUXUSNÉ