Kontakt

ONEWORLD Travel s.r.o.

Prevádzka / Korešpondenčná adresa:
ONEWORLD Travel s.r.o. Cruise Center 
Vajnorská 21/A (2. poschodie)
831 03 Bratislava
 2 parkovacie miesta pre klientov

Pozrite si VIDEO z našich nových priestorov

Mobil: +421 910 500 392
E-Mail: oneworld@oneworldtravel.sk
WhatsApp: +421 903 211 641
                  +421 902 125 205
Facebook: /okruzne.plavby
Instagram: /luxusneplavbyoneworldtravel/

Otváracie hodiny:

Pondelok09:00 – 17:00
Utorok09:00 – 17:00
Streda09:00 – 17:00
Štvrtok09:00 – 17:00
Piatok09:00 – 17:00
Sobotazatvorené
Nedeľazatvorené


17.11.2022 - zatvorené

Spoločnosť je zapísaná
v Obchodnom registri
okresného súdu Bratislava I,
v odd. sro, vložka č. 19539/B

IČO: 35771569
DIČ: 2020255347
​EU VAT: SK2020255347
Číslo účtu: SK28 1100 0000 0026 2772 6023
SWIFT: TATRSKBX
Adresa banky:  Tatrabanka, Hodžovo námestie 3, Bratislava, Slovenská republika

Sídlo:
ONEWORLD Travel s.r.o.
Vajnorská 1308/21A
831 03 Bratislava
Slovenská republika

Certifikát k poisteniu insolventnosti 2022

Predaj plavieb:
Ing. Simona Baumgartnerová
simona@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 911 727 467 WhatsApp

Predaj plavieb:
Veronika Trokšiar Makovická
veronika@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 911 930 487 WhatsApp

Predaj plavieb:
Mgr. Helena Kolesárová
helena@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 903 211 641 WhatsApp

Skupinové rezervácie:
Ing. Miroslava Ištvánová
miroslava@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 910 500 352  WhatsApp

Produktová manažérka:
Jana Maar
janka@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 902 125 205 WhatsApp

Vedenie kancelárie:
Mgr. Barbora  Struhárová:
barbora@oneworldtravel.sk
Mobil: +421 910 500 392WhatsApp

Konateľka spoločnosti:

Anna Kovarovičová:
oneworld@oneworldtravel.sk

Web support & copywriting:
Mgr. Zuzana Uherkovichová
support@oneworldtravel.sk 

Napíšte nám

Prosím opíšte prvé 4 písmená zo slova LUXUSNÉ

Náš tím

  • Anna Kovarovičová
    Anna Kovarovičová
  • Janka Maar
    Jana Maar
  • Team ONEWORLD Travel - Miroslava Ištvánová
    Miroslava Ištvánová
  • Team ONEWORLD Travel - Barbora Strúharová
    Barbora Strúharová
  • Veronika Trokšiar Makovická
    Veronika Trokšiar Makovická
  • Simona Baumgartnerová
    Simona Baumgartnerová
  • Helena Kolesárová
    Helena Kolesárová