Norwegian Cruise Line

Plavby Freestyle v uvoľnenej atmosfére

Norwegian Cruise Line (NCL) bola založená v 1966 a môže sa pochváliť viacerými prvenstvami v modernej histórii okružných plavieb.  Ako prvá spoločnosť ponúkli napríklad exkluzívny zážitok "Out Island" na vlastnom súkromnom ostrove,  zorganizovali prvé kombinované programy Flight & Cruise a taktiež sa ako prvý zamerali na vývoj nových prístavov v Karibiku. Pioniermi sa stali aj v odmietnutí tradičného spôsobu života na palube a zavedenia Freestyle cruising  - Plavby vo voľnom štýle.
Typickým znakom NCL sú aj originálne pomaľované lode, ktoré už z diaľky pútajú pozornosť. Na palube vládne neformálna atmosféra a džínsy a tričko je povolené kedykoľvek a kdekoľvek. Keďže časy ani stoly na večeru nie sú presne určené, môžete sa zariadiť každý deň jednoducho podľa aktuálnej nálady.

CK ONEWORLD TRAVEL - LUXUSNÉPLAVBY.SK JE OFICIÁLNYM PSA (PREFERRED SALES AGENT) TEJTO SPOLOČNOSTI

Plavby sú určené hlavne pre milovníkov nočného života, párty, karaoke, hazardu, dobrého jedla, zábavy a fitness, rodiny s väčšími deťmi ako aj slobodných cestovateľov.

Destinácie: Ázia, Aljaška, Austrália, Nový Zéland, Európa, Bahamy a Florida, Bermudy, Kanada a Nové Anglicko, Karibik, Havaj, Mexická riviéra, Západné pobrežie USA, Panamský kanál, Južná Amerika alebo plavbu cez Atlantický oceán.

Súkromné ostrovy NCL: Great Stirrup Cay (Bahamy) a Harvest Caye (južné Belize)

Názov lodeTonáž Kajuty
hostia
Hodnotenie kvality
Rok
výstavby
Posledná
renovácia
Norwegian Bliss167.800t2.0432018 
Norwegian Breakaway146.600 t1.99420132018
Norwegian Dawn  92.250 t2.34020022016
Norwegian Encore 169.116 t2.043-2019 
Norwegian Epic155.873 t2.10020102020
Norwegian Escape163.000 t2.1742015 
Norwegian Gem  93.530 t1.19720072015
Norwegian Getaway145.655 t1.99420142019
Norwegian Jade  93.558 t1.23320062017
Norwegian Jewel  93.502 t1.18820052018
Norwegian Joy168.800 t1.92520172019
Norwegian Pearl  93.530 t1.19720062017
Norwegian Prima142.500 t1.646-2022 
Norwegian Sky  77.104 t1.00119992019
Norwegian Spirit  75.338 t98819982020
Norwegian Star  91.740 t1.17420012018
Norwegian Sun  78.309 t96820012018
Pride of America  80.439 t1.17120052016

 

Ubytovanie: Na výber sú rôzne kategórie kajút a apartmánov.
Základné vybavenie: izbová služba, TV s plochou obrazovkou, chladnička, trezor a sušič vlasov, posedenie, dve postele spojiteľné do postele typu queen-size. 
Balcony a Family Balcony: majú navyše balkón a varnú kanvicu. Family verzia má kapacitu 4 osoby, kajuty sú umiestnené v blízkosti detských aktivít.
Mini-Suites, ktoré majú väčší priestor a tiež majú balkón, sú k dispozícii na vybraných lodiach.
Kategórie Spa (k dispozícii na vybraných lodiach) sú v blízkosti kúpeľov Mandara a fitnescentra; a ich obyvatelia majú bezplatný vstup do termálnych kúpeľov. Spa Balcony kajuty s balkónom majú luxusné vybavenie kúpeľne. Spa Mini-Suites zahŕňajú navyše aj nadrozmernú sprchu s rôznymi rozprašovačmi vody a vodopádom. Haven Spa Suite obsahuje súkromnú vírivku s neuveriteľným výhľadom na oceán a množstvo ďalších výhod.
Apartmány. Na výber je až 8 rôznych typov apartmánov, (výber závisí od konkrétnej lode): Family Suites (jedno alebo dvojspálňové), Deluxe Family Suite (dvojspálňové), zadné Penthouse, Penthouse s balkónom, Deluxe Penthouse s balkónom, Owner‘s Suite s balkónom, Deluxe Owner’s Suite s balkónom a Garden Villa.
Na každej lodi je k dispozícii veľa kajút vhodných pre rodiny a v ponuke nájdete aj Studio kajuty určené pre sólo cestujúcich.

Stravovanie: Na lodiach Norwegian máte úplnú voľnosť a flexibilitu, čo sa týka času či miesta na sedenie. Žiadne predurčené turnusy ani zasadací poriadok, každý deň si môžete vybrať podľa chute a vlastného programu.

V cene plavby sú zahrnuté viaceré možnosti stravovania:
• Samoobslužný bufet Beyond Buffets otvorený na raňajky, obedy a večere, zahŕňa čerstvé jedlá, á la carte cestoviny, omelety, vafle, zmrzlinu a ďalšie.
• V hlavných reštauráciách Main Dining Rooms s obsluhou pri stoloch, nájdete dobrý výber v každodenne sa obmieňajúcom menu.
• A stále otvorená 24 hour Eatery pripomína klasický pub s neformálnou atmosférou a s populárnymi stálicami, ako Ruben sendvič alebo fish & chips.
Za príplatok je k dispozícii aj naozaj veľký výber á la carte tématických reštaurácií s mexickou, francúzskou, talianskou, ázijskou či španielskou kuchyňou.

Hostia na palube sú predovšetkým Američania - vo veku od mladých rodín po starších ľudí. NCL je zaujímavá pre naozaj širokú škálu cestovateľov, ich lode sú orientované na rodiny aj páry.

Jazyk na palube:

Hlavným jazykom na palube je angličtina. Avšak na všetkých plavbách je k dispozícii aj medzinárodná hosťovská asistencia v nemčine a španielčine, a na plavbách v Európe ako aj na vybraných trasách po celom svete aj vo francúzštine a taliančine. 

Program: Každá loď má divadlo, množstvo barov a salónikov. NCL berie zábavu vážne a ponúka bohaté hudobné produkcie (vrátane Broadwayových a menších predstavení), komédie zo Second City, živé kapely, spevákov, piano bary a DJs na diskotékach.
Kasína majú dobrú veľkosť a ponúkajú všetky populárne hry. Vybavené knižnice, herne, shuffleboard, ping-pongové stoly, umelecké aukcie, semináre o parfémoch, herné hodiny a rozhovory o prístavoch sú k dispozícii každý deň.
Kúpele Mandara Spas či palubní špecialisti ponúkajú liečebné a estetické procedúry, vrátane bielenia zubov či botoxu alebo akupunktúrneho sedenia. Všetky lode majú fitnes centrá.

Deti a mládež: Na palube sú k dispozícii mládežnícke programy pre deti od 6 mesiacov do 17 rokov, ktoré pozostávajú z:
Program Guppies ponúka rodičom mnoho príležitostí na interakciu s ich deťmi a podporuje rast a vývoj detí od 6 mesiacov do 3 rokov. Rozvrh sa líši podľa lode a itinerára. Možnosti v tomto programe sú: 1. Guppies Open Play: priestor pre rodičov a deti na hranie sa spolu s rôznymi hračkami a hrami. 2. Guppy Hosted Activities: Aktivity sú organizované koordinátorom (alebo školiteľmi) pre rodičov a deti. 3. Guppies Nursery/Materská škola: len na Escape, za poplatok, škôlka pre deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov. Vyžaduje si registráciu dieťaťa a rezerváciu dostupných časových blokov počas plavby.
Splash Academy je program pre deti vo veku od 3 do 12 rokov, ktoré ponúkajú vysokoenergetické, interaktívne tematické aktivity.
Entourage je program pre dospievajúcich vo veku od 13 do 17 rokov.
V prípade Guppies Nursery, Splash Academy a Entourage sa odporúča, aby rodičia zaregistrovali svoje dieťa hneď po nalodení na loď.
Za príplatok je k dispozícii i babysitting počas neskorej noci (Late Night Fun od 22:30 do 1:30 rána).

Oficiálna valuta: je americký dolár. Avšak na palube nepotrebujete žiadnu hotovosť – pri check-in si založíte konto so svojou platobnou kartou a naň vám budú účtované všetky extra výdavky na lodi.

Fajčenie: je všeobecne zakázané; povolené je iba v označených zónach, Cigar Bare a v kajutách Garden Villas.

Dresscode: Nie je prísny, avšak v hlavných jedálňach a v špeciálnych reštauráciách nie sú povolené tielka pre mužov, žabky, šiltovky a vyblednuté či potrhané džínsy. Počas plavby sa koná i špeciálny "Dress-up or Not Night" večer. Je to perfektná príležitosť odfotiť sa s kapitánom lode.

Za príplatok je k dispozícii balíček prioritných služieb Norwegian’s Priority Access:
• Prednostný Check-in a nalodenie
• Prednosť pri naloďovaní do tenderov (v prístavoch, kde je loď na kotve)
• Prednostné vylodenie na konci plavby
• Štandardný Room Service Menu - raňajky do kajuty
• Kredit na wellness $50 USD (uplatniteľný v čase zastávok v prístavoch) 
• Kanapky v kajute na 2. deň plavby
Príplatok za tento balíček je 69 USD za kajutu na plavby 3- až 5-nočné a 199 USD na 6- a viacnočné. Počet balíčkov na každú plavbu je limitovaný. Hostia v kategóriách Haven a Owner Suites, ako aj členovia Latitude úroveň Platinum, Platinum Plus a Ambassador majú tieto služby už zahrnuté v cene plavby.

Internetové balíčky: oplatia sa zakúpiť ešte pred začiatkom plavby
Unlimited Social Media Wi-Fi:  Prezeranie, sťahovanie a nahrávanie obázkov a videí na rôznych sociálnych médiách (Facebook, Twitter, Instagram a Snapchat). Chatovanie cez aplikácie (Facebook Messenger, Skype Messenger a WhatsApp). Bez možnosti vstupu na maily a navigácie na Internete. Cena pri kúpe balíčka vopred $12.50 na deň; pri kúpe na palube $14.99 na deň.
• Unlimited WiFi:  Zahŕňa Social Media plan ako vyššie, plus možnosť posielať a prijímať maily, a navigáciu na Internete (bez streamingu). 
Cena pri kúpe balíčka vopred $25.50 na deň; pri kúpe na palube $29.99 na deň.
Unlimited Premium WiFi:  Zahŕňa Unlimited WiFi ako vyššie, plus video a audio streaming a VPN prístup. 
Cena pri kúpe balíčka vopred $29.50 na deň; pri kúpe na palube $34.99 na deň.
Pay As You Go: bez zakúpenia niektorého z balíčkov je cena pripojenia $0.99 za minútu

Mobilné aplikácie: 
Iba pre plavby na lodi Norwegian Sky a na Bliss) aplikácia Cruise Norwegian
- už pred plavbou je cez ne možné rezervovať vopred niektoré exkurzie a rôzne aktivity na palube; poskytujú prehľad trasy, možností stravovania a zábavných programov. Počas plavby vďaka aplikácii môžete chatovať a posielať správy ostatným hosťom na palube*, sledovať svoj palubný účet atď. 
 Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL

Plavby na ostatných lodiach - aplikácia iConcierge
- počas plavby prehľad trasy, možností stravovania a zábavných programov, možnosť chatovať a posielať správy ostatným hosťom na palube*, sledovať svoj palubný účet atď. 
Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL
* za nominálny poplatok 9,99 USD za jedno zariadenie

Cena plavby zahŕňa:

 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie
 • Plná penzia v hlavných reštauráciách vrátane bufetovej
 • Room service (7,95 USD poplatok za donášku raňajok v čase od 6:30 do 10:00)
 • Účasť na aktivitách a používanie zariadení na lodi
 • Zábavný program pre dospelých i deti
 • Prístavné poplatky

Možnosť dokúpiť si výhodný Upgrade Free at Sea - kombináciu extra služieb (nápoje, internet, exkurzie, stravovanie v prémiových reštauráciách a 3-4. lôžko zadarmo) - Bližšie informácie nájdete TU

Možnosť dokúpiť si balíček Norwegian’s Priority Access - prednostné nalodenie, vylodenie, nástup do tenderov (ak loď stojí na kotve), raňajky do kajuty, 1 x kanapky v kajute.  Bližšie informácie na stránke o spoločnosti
Príplatok: 69 USD za kajutu na plavby 3- až 5-nočné a 199 USD na 6- a viacnočné. Počet balíčkov na každú plavbu je limitovaný.

V cene plavby nie je zahrnuté:

 • Nápoje
 • Prepitné pre personál 15 USD na osobu nad 3 roky a deň*
 • Fakultatívne výlety a kyvadlová doprava na pobreží
 • Používanie wellness, masáže a procedúry v beauty salónoch
 • Telefón a internet
 • Niektoré aktivity na palube
 • Osobné výdaje (kasíno, nákupy v butikoch na palube...)
 • Servisný poplatok 20 % k extra zakúpeným na palube
 • Víza (ak sú potrebné)
 • Cestovné poistenie - možnosť zakúpenia v našej CK

* V poplatnosti so španielskou a talianskou daňovou reguláciou na plavbách v Stredomorí, pokiaľ sa loď vyskytuje v talianskych a španielskych výsostných vodách, na všetky extra zakúpené na palube sa k cene aplikuje aj talianska resp. španielska daň.


Informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s plavbami spoločnosti NCL


Dôležité upozornenie: 
Uvedené informácie môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia, v dôsledku zavedenia novo aktualizovaných nariadení zo strany lodnej spoločnosti. Pre presné informácie odporúčame kontaktovať Oneworld Travel mailom alebo telefonicky alebo konzultovať webovú stránku spoločnosti.

Aktuálne informácie o plavbách NCL v súvislosti s pandemickou situáciou COVID-19: LINK (v angličtine).
NCL Zdravotný a bezpečnostný protokol: LINK (v angličtine).

Aktualizácia 01.10.2021

Plavby v Karibiku pre Európanov
Na základe očakávaného uvoľnenia opatrení by mali byť plavby s NCL na 10 lodiach prístupné aj pre Európanov. Vychádzajúce prístavy Miami, New York, Tampa, San Juan a Port Canaveral.
Vláda USA poskytne podmienky vstupu v priebehu nasledujúcich týždňov.

Nateraz platné podmienky k nalodeniu/vylodeniu u spoločnosti NCL v Amerike.
• Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) schválili tzv.očkovací protokol jednej značky  - cestujúci musí byť 2 týždne po obdržaní konečnej dávky. Akceptované vakcíny: J&J Janssen, Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca/Oxford (Vaxzevria & CoviShield), Sinopharm BIBP a Sinovac.  Úplný schválený aktuálny zoznam je k dispozícii na webových stránkach FDA alebo WHO.
• Protokol kombinovanej vakcinácie schvaľuje len kombináciu Pfizer-BioNTech alebo Moderna (vakcíny mRNA) s minimálnym intervalom 28 dní.

Cestujúci, ktorí obdržia očkovaciu látku J&J Janssen pred alebo po inej očkovacej látke, sa považujú za plne očkovaných proti COVID-19 a to 2 týždne po obdržaní jednej dávky očkovacej látky J&J Janssen.
Byť plne zaočkovaný znamená dodržanie kompletného očkovacieho protokolu danej vakcíny. Cestujúci, ktorí obdržia jednu dávku vakcíny AstraZeneca, Pfizer-BioNTech, Moderna, Sinopharm alebo Sinovac, resp. cestujúci, ktorí prekonali Covid-19 nie sú považovaní za plne očkovaných.
Doplňujúce informácie o splnení podmienok pre nalodenie nájdete na stránke NCL SALE SAFEAktualizácia 23.09.2021
Z dôvodu zaistenia čo najbezpečnejších zážitkov z plavby budú musieť byť všetci hostia a členovia posádky úplne zaočkovaní na všetky plavby s dátumom nalodenia pred 31. decembra 2021 . Maloletým osobám, ktoré na očkovanie zatiaľ nemali oprávnenie, preto nebude povolený vstup na palubu lode.

Spoločnosť Norwegian Cruise Line Holdings v spolupráci so spoločnosťou Royal Caribbean Group založila pracovnú skupinu Panel Healthy Sail, aby vypracovala komplexný súbor odporúčaní v súvislosti s pandémiou COVID-19. 
11 svetovo uznávaných odborníkov s hlbokými znalosťami v oblasti vedy, lekárskej praxe, lekárskeho výskumu, verejného zdravia, infekčných chorôb, biologickej bezpečnosti a námorných operácií. 
Táto skupina špecialistov vypracovala správu s viac ako 70 podrobnými osvedčenými postupmi týkajúcimi sa preventívnych opatrení počas plavieb. Určili 5 oblastí zamerania na zlepšenie zdravia a bezpečnosti hostí a posádky, ako aj na zníženie rizika infekcie a šírenia infekcie COVID-19 na palubách výletných lodí. 

 

Aktualizácia 23.07.2021

"Vízová povinnosť – grécke ostrovy, všeobecná informácia

Počas plavby je naplánovaná technická prestávka v Turecku  -  hostia nevystupujú na pobrežie Turecka, ale keďže loď opustí grécke vody, všetci hostia, ktorí potrebujú víza do Grécka, budú musieť požiadať o schengenské víza pre dvojitý alebo viacnásobný vstup. Schengenské víza na jeden vstup nebudú akceptované. Cestujúci z USA, Veľkej Británie, Kanady, Austrálie, Európskej únie a niektorých ďalších národností sú vyňatí z tejto podmienky. Nedodržanie týchto podmienok bude mať za následok odmietnutie nalodenia.
Ďalšie informácie o cestovných podmienkach: https://www.ncl.com/fr/en/freestyle-cruise/cruise-travel-documents

Dôležité vedieť pred plavbou
Aktualizované bezpečnostné protokoly pred nalodením a počas plavby, čo od plavby čakať sa dozviete registrovaním sa na stránke: https://www.ncl.com/fr/en/prepare-for-your-cruise/2021  
Na tejto stránke je informácia povinnosti očkovania, online check-inu, prístup k lodným dokumentom.

Masky / rúška
Plavby do 31. októbra 2021 budú fungovať len pre 100% zaočkovaných cestujúcich a členov posádky, preto sa pri plavbách do 31. októbra 2021 nevyžaduje nosenie rúšok. Pre plavby v Európe, kde nariadenia miestnej samosprávy vyžadujú, aby všetci hostia mali na palube rúška, budú rúška povinné, zatiaľ čo pri konzumácii jedla a nápojov alebo na kajutách rúška povinné nie sú. Ak nie je možné dodržať sociálnu vzdialenosť, rúška budú povinné aj v exteriéroch.
Aspoň 2- vrstvové rúška musia úplne zakrývať nos a ústa a tesne priliehať k tvári. Rúška by mali blokovať svetlo, ak sú pridržiavané k zdroju jasného svetla. Masky/rúška s výdychovými ventilmi alebo vetracími otvormi, jednovrstvové rúška alebo masky vyrobené z tenkej tkaniny, ktoré neblokujú svetlo (napr. návleky na krk), nie sú povolené.
Aktuálne informácie o bezpečnostných opatreniach na palube: https://www.ncl.com/fr/en/sail-safe?intcmp=pdt_sl_SAILSAFEVAC "

 

Opatrenia na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia počas plavby

Úplne nová filtrácia vzduchu na lodiach
Inštalácia filtrov H13 HEPA - Medical Grade, ktoré odstraňujú 99,95% patogénov prenášaných vzduchom v celej flotile.
Vylepšené protokoly zdravotného skríningu

Všetci hostia prejdú vylepšenou zdravotnou prehliadkou pred nalodením. Tí, ktorí sú považovaní za rizikových, podstúpia ďalší skríning. 
Bezdotykové kontroly teploty hostí:
• Pred nalodením
• Po návrate na loď z prístavu
• Pred všetkými hlavnými jedlami v stravovacích zariadeniach
• Pred všetkými spoločnými aktivitami na verejných miestach
• Pred záverečným vylodením
Neustále zdravotné monitorovanie počas celej plavby za účelom identifikácie potenciálnych zdravotných problémov
Zdravotný skríning posádky: Takisto celá posádka prejde dôkladnou kontrolou pred nalodením a je neustále monitorovaná aj počas plavby. Neustále sledovanie stavu posádky zahŕňa kontrolu teploty niekoľkokrát za deň, ako aj prísne sanitačné protokoly.
Zdokonaľujeme náš existujúci proces lekárskych vyšetrení pred zamestnaním, ktorý sleduje širokú škálu možných infekčných chorôb, aby sme zaistili zdravie a bezpečnosť našej posádky. Sledujeme možnosti palubného testovania, ktoré členom posádky umožnia absolvovať najnovšiu a najpokročilejšiu formu testovania na COVID-19 kedykoľvek počas ich pracovnej zmluvy.

Sprísnené sanitárne opatrenia

Všetky lode sú pred každou plavbou dôkladne vyčistené a dezinfikované v súlade s protokolmi spoločnosti, ktoré sú vyvinuté v spolupráci s Programom sanácie plavidiel vydanom organizáciou CDC. Naloďovacie terminály budú asanované nepretržite a podľa možnosti vyspejované pred a po každom nalodení a vylodení. Na palube budú všetky kajuty, apartmány a verejné priestory čistené, dezinfikované a dezinfikované so zvýšenou frekvenciou, a to vrátane použitia elektrostatickej rozprašovacej technológie. 
HOCl sprejovanie v kajutách a verejných priestoroch kyselinou chlórnou (HOCI). Kyselina chlórna je netoxický, silný oxidant, ktorý účinne ničí baktérie, spóry a vírusy. Používanie v otvorených priestoroch je prirodzené a bezpečné, pretože sa skladá z prírodných prvkov, ako je voda a soľ, a elektrického náboja.
Zvýšená frekvencia čistenia harmonogram 24 hodín denne 7 dní v týždni znamená nepretržitú dezinfekciu verejných priestorov a kontaktných bodov s vysokou premávkou.
Bufetové reštaurácie s obsluhou - bufetové a nápojové stanice budú s kompletnou obsluhou personálu.
Osobná hygiena Všetci hostia budú dôrazne vyzývaní k častému umývaniu rúk, a to najmä pri vstupe do priestorov s jedlom a nápojmi, a dezinfekčné prostriedky na ruky budú viditeľne umiestnené a ľahko prístupné po celej lodi.

Zodpovedné spoločenské odstupy

Za účelom správneho spoločenského dištancovania sa zníži kapacita hostí každej lode, bude implementované postupné, rozložené nalodenie a online registrácia. Na palube budú všetky aktivity ako zvyčajne k dispozícii, ale prevádzkované so zníženou kapacitou a v niektorých prípadoch mierne upravené, aby sa zabezpečil sociálny dištanc. 

Posilnené zdravotná podpora

Palubné lekárske strediská budú plne vybavené najnovšími testovacími súpravami a zdravotníckym materiálom. Taktiež lekárske tímy budú posilnený. Každá loď má pre prípad potreby vyhradené izolačné ubytovanie.
Testovacie súpravy a zdravotnícke vybavenie zahŕňajú:
• Pokročilé rýchle diagnostické testovanie na mieste na COVID-19
• Rozšírenú výbavu lekárskymi kyslíkovými prístrojmi
• Rozšírený inventár vakcín
• Rozšírený inventár liekov na liečbu COVID-19.
Vylepšené školenia o ochrane zdravia a bezpečnosti a ďalšie vzdelávanie členov posádky
Zavedenie novej pozície dôstojníka pre verejné zdravie, zodpovedného za dohľad nad všetkými iniciatívami v oblasti hygieny a prevencie nákazy. Ďalej bude monitorovať každodennú čistotu všetkých verejných priestorov a ubytovacích zariadení a sledovať dodržiavanie sanitačného programu plavidiel CDC.

Bezpečnosť počas návštevy v prístavoch
Spoločnosť úzko spolupracuje sautoritami v navštevovaných destináciách a s miestnymi tour operátormi, s cieľom zaistiť, že vysoké zdravotné a sanitárne protokoly budú platiť aj počas výletov na pobreží.
Zastávky budú výlučne iba v bezpečných, otvorených prístavoch. Táto požiadavka môže mať za následok zmeny v naplánovanej trase. Hlavnou prioritou je preto neustále informovať hostí o najnovších potvrdených zmenách, ktoré môžu mať  vplyv na ich plavbu.

 

Plavby spoločnosti Norwegian Cruise Line
 • Norwegian Sky

  Norwegian Sky

  Bahamy
  Z prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 21. 02. 2022
  493 € vnútorné
  545 € vonkajšie
  863 € s balkónom
  Dĺžka: 4 noci
  Cena od: 493 €
 • Norwegian Sky

  Norwegian Sky

  Západný Karibik
  Z prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 25. 02. 2022
  603 € vnútorné
  642 € vonkajšie
  921 € s balkónom
  Dĺžka: 5 nocí
  Cena od: 603 €
 • Pride of America

  Pride of America

  Havajské ostrovy
  Z prístavu: Honolulu / HI, Spojené štáty americké - Do prístavu: Honolulu / HI, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 26. 02. 2022
  2 576 € vnútorné
  2 576 € vonkajšie
  3 090 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 2 576 €
 • Norwegian Joy

  Norwegian Joy

  Západný Karibik
  Z prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 26. 02. 2022
  816 € vnútorné
  894 € vonkajšie
  939 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 816 €
 • Norwegian Escape

  Norwegian Escape

  Východný Karibik
  Z prístavu: Port Canaveral / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Port Canaveral / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 26. 02. 2022
  904 € vnútorné
  969 € vonkajšie
  1 197 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 904 €
 • Norwegian Breakaway

  Norwegian Breakaway

  Západný Karibik
  Z prístavu: New Orleans / LA, Spojené štáty americké - Do prístavu: New Orleans / LA, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 27. 02. 2022
  777 € vnútorné
  822 € vonkajšie
  900 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 777 €
 • Norwegian Epic

  Norwegian Epic

  Južný Karibik
  Z prístavu: San Juan, Portoriko - Do prístavu: San Juan, Portoriko
  Dátum odchodu: 27. 02. 2022
  793 € vnútorné
  1 196 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 793 €
 • Norwegian Dawn

  Norwegian Dawn

  Južný Karibik
  Z prístavu: Tampa / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Tampa / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 27. 02. 2022
  1 368 € vnútorné
  1 394 € vonkajšie
  3 422 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 1 368 €
 • Norwegian Encore

  Norwegian Encore

  Východný Karibik
  Z prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 27. 02. 2022
  924 € vnútorné
  1 106 € vonkajšie
  1 262 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 924 €