Prečo sú okružné plavby také populárne

Plavba na lodi versus Dovolenka v hoteli / v rezorte

A ak ani toto všetko vám celkom nestačilo na presvedčenie, že plavba je i pre vás tou pravou dovolenkou, môžete využiť bezplatné odborné konzultácie skúsených odborníkov na plavby z tímu CK ONEWORLD Travel s.r.o. - LuxusnePlavby  - radi vám pomôžeme pochopiť všetky možnosti, prekonať pochybnosti i objasniť vaše otázky.

Spoločne s vami zaistíme, že všetko, čo hľadáte a potrebujete, je zoskupené v tej najlepšej plavbe pre vás.

Všeobecné informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s okružnými plavbami


Plavby sú cenovo dostupné

Vaša loď je nielen plávajúcim hotelom, ale aj zdrojom neobmedzeného a kvalitného stravovania, prvotriednej zábavy, plnohodnotnej náplne dňa, spoločenského vyžitia a exkluzívnych možností poznávania.
Ak vezmeme do úvahy všetko, čo je zahrnuté v konečnej cene, sú dovolenky na plavbách jednou z najdostupnejších možností dovolenky.

A navyše, s ponukou naozaj špeciálnych cenových výhod:
• Deti, v niektorých prípadoch až do dovŕšenia 18 rokov, sa na vybraných plavbách len za cenu základných poplatkov.
• Dospelí hostia na 3. a ďalších lôžkach v kajute cestujú za výrazne znížené ceny.
• Pre sólo cestovateľov sú k dispozícii vybrané plavby bez obávaného Single use príplatku za individuálne obývanie kajuty.
• Taktiež verní klienti môžu počítať s vernostnými zvýhodneniami na ďalšie plavby.
• Lodné spoločnosti často ponúkajú špeciálne promo akcie - najlepšie sú tzv. Early Booking  / First Minute pre tých, ktorí sa rozhodnú v dobrom časovom predstihu, ale nájdu sa aj Last minute pre tých menej rozhodných. 

Porozprávajte sa s našimi konzultantmi a zistite, ako i z Vašej plavby vyťažiť maximum.


Plavby sú do celého sveta

Výletné lode premávajú po celej zemeguli a navštívia stovky ba i tisíce obľúbených i exkluzívnych destinácií. Od Baltiku až po Antarktídu, Stredomoria po Japonsko, či od Havaja po Galapágy - čaká vás neobmedzený svet možností.

Lodné spoločnosti s obľubou zaraďujú regionálne prvky navštívených destinácií aj do programu plavby - tematické exkurzie na pobreží na spoznávanie najzaujímavejších atrakcií doplňujú prednášky na palube o kultúre, histórii a zvykoch; jedálne lístky bývajú doplnené aj o niektoré miestne špeciality pripravené z čerstvých lokálnych potravín a rovnako aj zábavné programy sú obohatené o ukážky miestneho umenia či foklóru.

Vo väčšine itinerárov máte navyše možnosť vybrať si z viacerých štýlov plavby a dĺžok, takže konečný zážitok môže byť čokoľvek; od vzrušujúceho, rýchleho pohľadu až po hlbšie spoznávanie regiónu.


Plavby sú pre gurmánov (a gurmetov)

V závislosti od plavebnej spoločnosti a konkrétnej lode, každá z nich poskytuje hneď niekoľko vynikajúcich stravovacích alternatív zahrnutých v cene plavby, plus niekoľko špecializovaných reštaurácií pre mimoriadny gurmétsky zážitok.
Bufety, popoludňajšie čaje, stánky so zákuskami, čokoládovne a kaviarne, spolu s 24-hodinovou kajutovou službu zaručujú, že na palube nikdy nepocítite hlad.
Mnohé lodné spoločnosti do jedálnych lístkov zaraďujú vždy aj niektoré regionálne špeciality navštevovaných destinácií pripravené z čerstvých miestnych potravín, takže môžete poznávať krásy a divy sveta aj prostredníctvom svojich chuťových pohárikov.


Plavby sú aktívne

Výletné plavby sú skvelou voľbou na dovolenku aj preto, lebo výletné lode ponúkajú najrôznejšie aktivity vhodné pre každú vekovú kategóriu.
Mnoho lodí má vo svojej výbave vzrušujúce tobogany a akvaparky, lezecké steny či opičie lanové dráhy, vonkajšie športové ihriská, interaktívne herne, laserové arény, ľadové plochy, kompletne vybavené fitnes centrá a oveľa, oveľa viac. Čím väčšia a novšia loď, tým viac možností poskytuje.
Ale ani menšie plavidlá nezaostávajú - môžete sa tu účastniť obohacujúcich seminárov, kulinárskych workshopov, lekcií golfu, jogy či pilatesu, kúpeľných procedúr a ochutnávok vína, šnorchlovať alebo jazdiť na kajaku z plošiny na vodné športy na korme lode -  toto všetko vzdialené len pár krokov od vašej pohodlnej kajuty.


Plavby sú zábavné

Od veľkolepých predstavení v štýle Broadway, vystúpení akrobatov vo vzduchu alebo profesionálnych krasokorčuliarov na ľadovej ploche, až po komediálne predstavenia plné smiechu - dovolenky na lodi sú nabité množstvom nezabudnuteľnej zábavy na palube!
Deti si zamilujú pestré aktivity vo vekovo vhodných detských kluboch a dospelí budú mať príležitosť si zatancovať, elegantne sa nahodiť na gala večer, uvoľniť sa s novými známymi pri koktaile a živej hudbe, žasnúť nad výkonmi talentovaných tanečníkov, hudobníkov a spevákov v divadle.
Najlepšie na tom je, že väčšina týchto podujatí je zahrnutá vo vašom cestovnom a všetci sú pozvaní!


Plavby sú bezstarostné

Od chvíle, keď prvýkrát nastúpite na palubu, vám bude je zrejmé, že plavba je úplne iný zážitok z dovolenky. Celá pozornosť sa zameriava na hostí a táto starostlivosť je navrhnutá tak, aby bola všadeprítomná, i keď diskrétna.

Smädný? Váš nápoj už prichádza. Potrebujete vymeniť plážovú osušku? Váš kajutový steward sa o to postará. Nie ste si istí, čo robiť v najbližšom prístave? Možnosti vám ponúknu v stánku s exkurziami. Zabuchli ste si svoju kartičku v kajute? Na recepcii vám vystavia novú. Ste po aktívnom dni unavení? Osviežte sa vo wellness ...


Plavby sú bezpečné

Výletné lode sú pozoruhodne bezpečné možnosti dovolenky. Incidenty sú mimoriadne zriedkavé, ale i pre taký prípad sú tu k dispozícii odborne vyškolení dôstojníci a bezpečnostní pracovníci, ktorí si poradia s akýmkoľvek problémom.
Všetky lode sú projektované, prevádzkované a pravidelne kontrolované, aby sa zaistila maximálna bezpečnosť. Plavebné spoločnosti majú navyše vypracované a zavedené dôkladné bezpečnostné plány a protokoly, ktoré zaručujú efektívne núdzové postupy. A skôr než sa na to spýtate - Áno, na palube každej lode je skutočne dostatok záchranných člnov pre všetky osôb na palube, i pri jej plnej obsadenosti. 


Plavby sú pohodlné

Superpohodlné! Počas svojej dovolenky navštívite hneď niekoľko vzdialených destinácií a pritom si vybalíte svoju batožinu iba jediný raz! Nebudete sa musieť obávať hľadania prepravy z prístavu do prístavu, z ostrova na ostrov, či z krajiny do krajiny. Žiadne únavné prestoje v letiskových halách, ani dlhé trmácanie sa autobusmi. Chutné jedlá sú pre vás na výber z rozsiahlych menu. O čistotu vášho ubytovania sa postará váš diskrétny steward a pri stole môžete počítať s bezchybnou obsluhou. Navyše, bohatá zábava a všetky aktivity na palube sú vzdialené len pár minút chôdze od vašej spálne. 


Plavby sú lepšie než pobrežné rezorty 

Výletné lode nových generácií ponúkajú svojim hosťom všetko moderné vybavenie pevninových dovolenkových rezortov, a navyše vás počas spánku dopravia do nových destinácií!
Na palubách nájdete kiná, bazény, vírivé bazény, sauny, plne vybavené fitnes centrá, reštaurácie každého druhu, hracie kasína, predstavenia v štýle Broadway, rozsiahle kúpele, jazzové kluby a prvotriedne osobné služby.

Každá spoločnosť je iná a každá loď je jedinečná - preto aj my, CK ONEWORLD Travel s.r.o.- LuxusnePlavby ponúkame pestrú paletu výberu.


Plavba na lodi versus Dovolenka v hoteli alebo v hotelovom rezorte

 

Loď *HotelRezort
Plne vybavené ubytovanie
Návšteva viacerých destinácií so zahrnutou dopravou
Plná penzia 
Bezplatná 24-hodinová izbová služba
Možnosť All-inclusive nápojových balíčkov
Výber z množstva stravovacích možností 
Prístup na Internet
Služby Business
Denný program o aktivitách doručený do každej izby
Denné aktivity priamo na mieste od rána až do noci
Výber aktivít a podujatí bez príplatku pre všetkých hostí
Program pre deti a mládež 2-17 podľa veku a bez príplatku
Predstavenia a muzikály v divadle bez príplatku
Kasíno
Služby fotografa
Moderne vybavené fitnes centrum
Wellness, masáže a beauty salón
Obchody Duty-free
Zdravotné stredisko k dispozícii 24-hodín denne
Vybavenie a služby výletných lodí sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lode, plavebnej spoločnosti a trasy.
Kontaktujte CK ONEWOLRD Travel s.r.o.- LuxusnePlavby.sk ohľadom informácií o vybavení dostupnom na konkrétnej plavbe.