Celebrity Cruises

Prepojenie klasiky a inovácie 

Spoločnosť Celebrity Cruises bola založená v roku 1989. Hoci jej prvou loďou bol iba starší, upravený transatlantik, spoločnosť si rýchlo získala výbornú reputáciu pre svoju profesionálnu úroveň, vyberanú stravu a elegantnú obsluhu na palube. Postupne vybudovala flotilu prémiových lodí, ktoré k týmto znakom kvality pridali jedny z najpriestrannejších kajút na mori, plne vybavené kúpele Spa a exkluzívne služby v najvyšších kategóriách, ako osobný majordóm, súkromné exkurzie osobnými vozidlami vo vyše 50 prístavoch ...

Informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s plavbami spoločnosti Celebrity Cruises Informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s plavbami spoločnosti Celebrity Cruises 

CK ONEWORLD TRAVEL - LUXUSNÉPLAVBY.SK JE OFICIÁLNYM PSA (PREFERRED SALES AGENT) TEJTO SPOLOČNOSTI 

Destinácie

So spoločnosťou Celebrity môžete cestovať do mnohých destinácií snov. Okružné plavby ponúka v Karibiku, Európe a Stredomorí, na Aljaške, prípadne môžete preskúmať Južnú Ameriku, Áziu, Panamský prieplav alebo sa vydať až do ďalekej Antarktídy. Jej špecialitou sú plavby v Galapágoch, kde má niekoľko lodí po celý rok.

Názov lodeTonáž Počet
kajút
Hodnotenie
Rok
výstavby
Posledná
renovácia
Celebrity Apex130.818 t1.467-2020 
Celebrity Beyond140.600 t1.646-2022 
Celebrity Constellation®  91.000 t1.09220022017, 2021 Revolution
Celebrity Eclipse®122.000 t1.42520102015, 2021 Revolution
Celebrity Edge®130.818 t1.4672018 
Celebrity Equinox®122.000 t1.42520092019 Revolution
Celebrity Infinity®  91.000 t1.08520012015, 2021 Revolution
Celebrity Millennium®  91.000 t1.07920002019 Revolution
Celebrity Reflection®126.000 t1.52320122017, 2023 Revolution
Celebrity Silhouette®122.400 t1.44320112020 Revolution
Celebrity Solstice®122.000 t1.42520082016, 2021 Revolution
Celebrity Summit®  91.000 t1.07920012019 Revolution
Celebrity Flora Expedičné lode     5.739 t50-2019 
    2.842 t
24
2004
2019
       319 t820072017
Expedičné lode  Expedičné lode pre plavby na Galapágoch 


Ubytovanie na palube

K základnému vybaveniu každej kajuty patrí individuálne nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a sušičom na vlasy, interaktívna Tv Samsung, župany, bezpečnostná schránka, minibar a toaletné potreby. Priestrannosť kajút je štandardom Celebrity v každej kategórii ubytovania, avšak kategórie Concierge a Aqua sú výnimočným dotykom luxusu: garancia najlepšieho výhľadu na more a služby takmer porovnateľné s kategóriou Suite.
AquaClass kajuty sú vybavené exkluzívnymi Spa doplnkami. Hostia majú prednostné sedenie bez príplatku v prémiovej reštaurácii Blu, ktorá sa špecializuje na zdravšie variácie klasicky obľúbených jedál. Majú taktiež neobmedzený access to relaxačnej miestnosti (na lodiach Solstice Class) a do perzskej záhrady. Ak sa radi nechávate hýčkať v Spa, toto je tá pravá kategória pre Vás!
Concierge Class zahŕňa exkluzívne služby ako napríklad chladené šampanské, čerstvé ovocie a kvety pri privítaní; Welcome Aboard Concierge Class Lunch; malé darčeky s logom Celebrity; špeciálne room-service menu; večerné canapés (chuťovky); luxusnú posteľnú bielizeň a uteráky; prioritné nalodenie a vylodenie, batožinový servis, pozvánky na exkluzívne podujatia, výhradnú asistenciu, ktorá je k dispozícii stlačením jediného telefónneho tlačidla.
Kategórie Suite sú tým najluxusnejším ubytovaním a ponúkajú navyše ešte služby osobného majordóma pri vybaľovaní, pri rezerváciách spa, čistenie topánok či prišitie odtrhnutého gombíka. Pre hostí Suite je vyhradená osobitná reštaurácia Luminae a exkluzívny salón Michael's Club.

Stravovanie na palube

Okrem samotnej sofistikovanej atmosféry lodných reštaurácií je jedlo na plavbách Celebrity vždy vrcholovým zážitkom. Starajú sa o to skúsené tímy vedené výkonnými šéfkuchármi, ktorí zdokonalili svoje schopnosti v najlepších svetových hoteloch a reštauráciách.
Hlavné reštaurácie flotily umožňujú vybrané stravovanie a varietu medzinárodných druhov kuchyne vo veľkolepom prostredí. Menej formálnou alternatívou na večer sú Lido, kde nájdete na objednávku čerstvo vyrobené sushi, pokrmy z woku, cestoviny, pizzu, kari, pečené mäso, bohatý výber zeleniny, plnené pečené zemiaky a zákusky. AquaSpa Café podáva ľahké a zdravé pokrmy počnúc raňajkami až do večera. Neskoro večer čašníci v bielych rukavičkách podávajú v salónoch lode malé pochúťky, ako mini beef wellingtons alebo chrumkavú tempuru.
A ako doplnok ku skvelému jedlu predstavuje obsiahla kolekcia vín výber z viac ako 500 možností, vrátane výberových vintage vín zo všetkých význačnejších svetových vínnych regiónov.
Cestujúci si môžu v deň nalodenia priniesť na palubu maximum 2 fľaše (2x750 ml) vína alebo šampanského na kajutu. Za ich konzumáciu v priestoroch barov alebo reštaurácie sa platí korkovné 25 USD.
Servisné poplatky sú 20% k účtu za nápoje zakúpené na palube.

DineAware: povinný vzdelávací program a každoročná aktualizácia o potravinových alergiách a intolerancii, pre všetkých zamestnancov v oddeleniach Food & Beverage na lodiach Celebrity. 

Hostia na palube

Na lodiach Celebrity cestujú najmä dvojice vo veku od 35 do 55 rokov  zo Severnej Ameriky. Rodiny s deťmi si vyberajú týždenné plavby počas školských prázdnin, zatiaľ čo na dlhších plavbách a exotických okruhoch stretnete najmä cestovateľov vo veku nad 60 rokov.

Program na palube

Hudba, tanec a počúvanie zaujímavých prednášok na rôzne témy (od finančných stratégií, astronómie, politiky, degustácií vína až po históriu a kultúru navštívených miest). Večerné predstavenia a show.

Fitnes a oddych

AquaSpa a fitness centrá spoločnosti Celebrity patria k najpokojnejším a najkrajšie vybaveným na mori, s voľným vstupom do thalasso bazénov na lodiach triedy Millennium.
Používanie prvotriednych zariadení fitness centier, bežeckej dráhy, ako aj základné kurzy fitness sú zahrnuté v cene plavby. Za príplatok je možné využiť služby osobného trénera, analýzu telesnej kompozície a špecializované kurzy ako jóga a pilates. K dispozícii sú praktické výuky a simulátory. Na každej lodi sa nachádza aj centrum akupunktúry s licencovanými odborníkmi.

Deti a mládež na palube

Každá loď Celebrity má vyhradenú herňu a ponúka primeraný program pre deti rozdelený na vekové skupiny: od 3 do 5 rokov, od 6 do 8, od 9 do 11 rokov a centrá pre tínedžerov od 12 do 17 rokov. Mladšie deti sa môžu tiež zúčastňovať aktivít v prípade, že už nenosia plienky - v opačnom prípade si môžu pre ne rodičia zapožičať hračky.
Tieto služby sú bezplatné, s výnimkou niektorých večerných a poobedných aktivít. Na večer je možné za príplatok zabezpečiť babysitting v kajute.

Dress code na palube

Celebrity na svojich lodiach nedávno uviedla „Evening Chic“ večer, ktorý je voľnejšou formou doterajších formálnych večerov. Tieto večery sú vyvrcholením nočného života na lodi a vašou príležitosťou zažiariť. Na 7-dňových plavbách sú štandardom dva večery „Evening Chic“ a na kratších jeden. Pre ženy sú odporúčané koktejlové šaty, sukňa, nohavice alebo dizajnové džínsy s elegantným topom; pre mužov elegantné nohavice alebo dizajnové džínsy s oblekovou košeľou, pólom alebo svetrom, prípadne športové sako.
Ostatné večery sú označené ako „Smart Casual“.

Krátke nohavice a šľapky na verejných priestranstvách po 18. hodine sú považované za nevhodné a táto požiadavka je všeobecne dodržiavaná. Tričká s krátkymi rukávmi, župany, bosé nohy, tielka, bejzbalové čiapky a plážové oblečenie nie sú v reštauráciách dovolené počas celého dňa. Hostia sú taktiež žiadaní dodržiavať „Smart Casual“ dresscode v divadlách pri večerných vystúpeniach.

Fajčenie

Vo vnútorných priestoroch lodí, vrátane kajút a balkónov, nie je dovolené fajčiť a tento zákaz sa vzťahuje aj na elektronické cigarety. Fajčenie je povolené iba vo viditeľne označených zónach na vonkajších palubách. V prípade porušenia tohto nariadenia je aplikovaný poplatok $250 USD priamo na osobný účet (SeaPass®).

Oficiálna valuta na palube

Valutou na lodiach Celebrity je americký dolár ($). Na lodiach Celebrity Cruises je aj bankomat, ktorý vydáva americké doláre (poplatok 5 USD za transakciu) a  na európskych plavbách eurá (poplatok 6 EUR za transakciu). Akceptujú sa kreditné karty Visa, MasterCard, American Express, Discovery a Diners Card. Neakceptujú sa karty Maestro / Switch, cestovné šeky American Express Traveler a ani predplatené karty.

Prepitné pre personál

Prepitné je od 17.11.2020 je zarátané do programu ALWAYS INCLUDED.O odmenu personálu je tak postarané vopred, aby si hostia počas plavby mohli plne oddýchnuť a vychutnať si poskytované služby.
* Platné pre rezervácie potvrdené od 17.11.2020

Vernostný program

Vernostný program Celebrity Cruises - Captain's Club je rozdelený do šiestich tried: kategórií: Preview, Classic, Select, Elite, Elite Plus a Zenith. Benefity tohto programu sú kombinovateľné s programom Crown & Anchor spoločnosti Royal Caribbean a s Azamara Circle spoločnosti Azamara.

Cestovné poistenie:

Lodná spoločnosť ponúka vlastné cestovné poistenie ASSIST CARD. Cena na osobu závisí od dlžky plavby.
K tomuto poisteniu je možné sa pripoistiť proti COVID-19 za doplatok 35 USD na osobu bez vekového ohraničenia. Pripostenie je aplikovateľné na plavby o dĺžke 5 až 30 dní. 
Podrobné informácie o poistení ASSIS CARD v anglickom jazyku: LINK a priamo u nás.
V prípade, že si želáte radšej slovenské poistenie, radi Vás informujeme aj o tejto možnosti.

 Informácie o cenách plavieb s Celebrity Cruises  
 

Video:

 

Informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s plavbami spoločnosti Celebrity Cruises

Dôležité upozornenie:
Uvedené informácie môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia, v dôsledku zavedenia novo aktualizovaných nariadení zo strany lodnej spoločnosti. Pre presné informácie odporúčame kontaktovať Oneworld Travel mailom alebo telefonicky, prípadne konzultovať webovú stránku spoločnosti.

Aktuálne informácie o plavbách Celebrity Cruises v súvislosti s pandemickou situáciou COVID-19: LINK (v angličtine).

Z dôvodu zaistenia čo najbezpečnejších zážitkov musia byť všetci členovia posádky a cestujúci na všetkých plavbách spoločnosti Celebrity Cruises plne zaočkovaní.

 
Aktualizácia 04.08.2021

"Všetci cestujúci starší ako dva roky, bez ohľadu na skutočnosť, či sú plne zaočkovaní, sa  budú musieť pri nalodení preukázať negatívnym výsledkom z COVID-19 testu. Antigénový test alebo PCR test nesmie byť starší ako 72 hod v čase nalodenia.  Testovanie je na vlastné náklady cestujúceho, doklad musí byť vystavený v anglickom jazyku a musí obsahovať všetky náležité informácie: osobné údaje cestujúceho, miesto a čas vykonania testu, názov laboratória, forma vykonanej analýzy.
Neočkovaní cestujúci a deti do 12 rokov budú musieť povinne absolvovať dodatočné antigénové testovanie na termináli pred nalodením, počas plavby a deň pred vylodením. Registračný odkaz na požadované testovanie bude odoslaný samostatne cestujúcim.
V prípade, že cestujúci nie je schopný splniť požiadavky na testovanie, bude mu ponúknuté vrátenie peňazí vo výške 100% alebo kredit na budúcu plavbu. Ďalšie testovanie a protokoly budú oznámené cestujúcim pred dátumom nalodenia v súlade s najaktuálnejšími odporúčaniami miestnej vlády a zdravotníckych autorít, ako aj podmienok stanovených lodnou spoločnosťou. Tieto opatrenia, vrátane požiadaviek na očkovanie a testovanie, sa budú upravovať spolu s normami verejného zdravia.Posádka na lodiach je zaočkovaná  a najmenej 95% hostí bude úplne očkovaných. Deti vo veku 12 a viac rokov musia byť úplne zaočkované všetkými dávkami očkovacej látky COVID-19 a to najmenej 14 dní pred plavbou. Cestujúci, ktorí nerešpektujú túto podmienku alebo sa nedokážu preukázať očkovaním pri nástupe na palubu, budú považovaní za nezaočkovaných a budú sa na nich vzťahovať dodatočné protokoly, obmedzenia a poplatky za testovanie na COVID-19. Podrobnosti o súčasných protokoloch bezpečnosti a ochrany zdravia sú dostupné  na stránke https://www.healthyatsea.com. Plavba je otvorená pre menší počet cestujúcich, čim sa poskytne väčší priestor a viac luxusu s ešte väčším počtom aktivít. Zamedzí sa zhromaždeniu cestujúcich na verejných priestranstvách."

 
Aktualizácia 22.07.2021
"Vzhľadom na neustále zdokonalovanie bezpečnostného protokolu a možných zmien na poslednú chvíľu, lodná spoločnosť Celebrity Cruises odporúča k nahliadnutiu stránku Healthy at Sea FAQ nielen pri vytvorení rezervácie ale aj pred nalodením. Na stránke sú aktulizované informácie o podmienkach nalodenia ako aj o dodržiavaní bezpečnostných a hygienických opatrení počas plavby. "
 
Celebrity Cruises sa i naďalej sústreďuje na zdravý a bezpečný návrat k plavbám pre hostí, posádku a komunity v navštevovaných destináciách. Za týmto účelom spoločnosť úzko spolupracuje s Centrami pre kontrolu a prevenciu chorôb a s vládnymi orgánmi na celom svete.
 

Možnosť pripoistenia proti COVID-19

Lodná spoločnosť teraz ponúka možnosť pripoistenia proti COVID-19 k cestovnému poisteniu ASSIST CARD
Cena pripoistenia je 35 USD na osobu bez vekového ohraničenia a je aplikovateľné na plavby o dĺžke 5 až 30 dní. O možnostiach zakúpenia sa informujte u nás.
Podrobné informácie o poistení ASSIS CARD v anglickom jazyku: LINK

Cruise with Confidence - Plavba s dôverou

Nové výhody a väčšia flexibilita až do 48 hodin pred vyplávaním​.
Aby ste svoju dovolenku mohli naplánovať bez obáv, Celebrity Cruises vylepšila svoj program Cruise with Confidence o ďalšie výhody: Flexibilné zrušenie a Záruka najlepšej ponuky; aplikované automaticky pre všetky nové rezervácie potvrdené do 30. apríla 2021.

Healthy Sail Panel - Spolupráca s odborníkmi z oblasti zdravotníctva a vedy

Materská organizácia spoločnosti Royal Caribbean Group ustanovila pracovnú skupinu Healthy Sail Panel zloženú z 11 uznávaných vedeckých a lekárskych odborníkov, za účelom zabezpečenia bezpečnosti všetkých svojich budúcich plavieb.

Táto skupina špecialistov vypracovala správu s viac ako 70 podrobnými osvedčenými postupmi týkajúcimi sa preventívnych opatrení počas plavieb. Určili 5 oblastí zamerania na zlepšenie zdravia a bezpečnosti hostí a posádky, ako aj na zníženie rizika infekcie a šírenia infekcie COVID-19 na palubách výletných lodí.  

Plavby budú otvorené iba pre plne zaočkovaných cestujúcich vo veku od 16 rokov. 
Od 01. augusta 2021 je posunutá hranica očkovania na vek 12 rokov a viac. V termínáli pred nalodením bude požadovaný negatívny antigénový test od všetkých cestujúcich, nie starší ako 48 hodín.

Všetci hostia musia po príchode na loď predložiť doklad o očkovaní a všetky požadované cestovné doklady. Prijateľný dôkaz o očkovaní musí byť vo forme originálu záznamu o očkovaní vydaného štátnym zdravotným úradom alebo poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ktorý očkovanie vykonal.
Tieto opatrenia v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia sa môžu meniť vzhľadom k aktuálnej situácii, ktorá sa priebežne vyhodnocuje.
Úplné informácie sú dostupné na stránke Celebrity Cruises Health&Safety.
Bezpečnostný protokol na lodiach Healthy at Sea.

5 oblastí zamerania:

1. Zdravie: Testovanie - Skríning - Zníženie vystavenia sa nákaze

- Testovanie členov posádky 5 dní až 24 hodín pred ich prvým príchodom na loď
- Priebežné testovanie posádky počas ich pobytu na lodi
- Ostatní zamestnanci a pomocní zamestnanci (napr. nosiči batožiny a poskytovatelia prepravy) podstupujú denný skríning symptómov
- Všetci hostia nastupujúci na loď musia predložiť negatívny ýsledok testu vykonaného 5 dní až 24 hodín pred nalodením
- Všetci hostia a posádka nastupujúca na loď sú počas nalodenia podrobení zdravotnej prehliadke na identifikáciu akýchkoľvek príznakov zodpovedajúcich COVID-19 (alebo iným infekčným chorobám) a na určenie prípadného kontaktu s osobami s ochorením COVID-19 alebo s podozrením na toto ochorenie. 
- Všetci hostia a posádka nastupujúca na loď prejdú bezkontaktným zmeraním telesnej teploty
- Každá osoba s príznakmi možnej infekcie alebo blízkeho kontaktu s jednotlivcom s podozrením na infekciu alebo s teplotou 38°C a viac, podstúpi sekundárne vyšetrenie zdravotníckym personálom, ktorý určí, či osoba môže nastúpiť na loď.
- Osobám, ktoré nespĺňajú podmienky platných protokolov o bezpečnosti a zdraví, nebude povolené vstúpiť na loď.
- Hostia, ktorí sú alebo môžu byť vystavení zvýšenému riziku ťažkého ochorenia, by sa pred cestou mali poraďiť so svojím lekárom.
- Počas plavby vykonávanie bezkontaktnej kontroly teploty jedenkrát denne u hostí a posádky
- Hostia aj posádka používajú ochranné rúška
- Členovia posádky s dlhodobejším kontaktom s hosťami na palube (ktorý by mohol viesť k vystaveniu sa nákaze) budú používař aj doplnkové ochranné prostriedky.
- Zníženie maximálnej obsadenosti hostí a posádky, berúc do úvahy veľkosť a dizajn každej lode.
- Zariadenia na palube, v termináloch a v navštevovaných destináciách sa prisplsobia podľa požiadaviek o fyzických odstupoch
- Používanie označení a podlahových značiek na určenie potrebných odstupov, s osobitným dôrazom na oblasti s vysokou premávkou (napr. uličky, výťahy, spoločné priestory).
- Využívanie procesov na bezdotykové odbavenia pri nástupe na loď, pre rýchlejší a bezpečnejší nástup na palubu

2. Sanitácia a ventilácia

- Lodná spoločnosť hostí informuje už pred cestou o sanitačných opatrenia, používaných na palube a v destináciách
- Vylepšená sanitácia povrchov a predmetov na palube, na ochranu pred rizikom prenosu.
- Všetky dezinfekčné prostriedky používané na čistenie a dezinfekciu sú podľa odporúčaní zdravotných autorít.
- Zdôrazňovanie dôležitosti častého umývania si rúk mydlom a vodou.
- Stanice na dezinfekciu rúk, utierky alebo stojany na umývanie rúk stanice sú vhodne umiestnené po celej lodi.
- Členovia posádky sú dôkladne vyškolení vo všetkých aspektoch kontroly infekcie s dôrazom na správne techniky hygieny rúk.
- Stratégie riadenia vnútorného ovzdušia, na zníženie vystavenia osôb infekčným kvapkám / aerosólom
- Inovácia systémov kúrenia, ventilácie a vzdušnej klimatizácie na lodiach, filtre na minimalizáciu šírenia patogénov
- Stratégie riadenia vnútorného ovzdušia sú optimalizované vzhľadom na vek lode a typ ventilácie
- Zameranie sa na zníženie expozície najmä v priestoroch, ktoré sú vzhľadom na vystavenie sa vírusu kvapôčkami / vzduchom najcitlivejšie.

3. Zdravotná starostlivosť - Pohotovostné plánovanie a exekúcia​ 

- Rozšírenie existujúceho zdravotného personálu na každej lodi s cieľom zabezpečiť dobrú pripravenosť.
- Na každej lodi je prítomný aj lekár s intenzivistickým výcvikom zdravotnej starostlivosti o ťažko chorých pacientov.
- Zvýšenie kapacity existujúcich zdravotníckych zariadení na každej lodi
- Rozšírenie rozmanitosti a množstva vybavenia zdravotníckych  zariadení na palube, vrátane možnosti testovania na infekciu SARS-CoV-2.
- Zriadenie priestorov a zariadení na palube, ktoré umožnia izoláciu a starostlivosť o prípadných pacientov s podozrením na infekčné ochorenie oddelene od starostlivosti o osoby s neinfekčnými chorobami.
- Liečebný plán lodných lekárov je v súlade s aktuálnymi informáciami o ochorení COVID-19 a s protokolmi optimálnej liečby, ako aj so špecifickými klinickými potrebami každého pacienta.
- Lodná spoločnosť spolupracuje s pobrežnými lekárskymi inštitúciami, ktoré môžu v prípade potreby poskytnúť konzultácie.
- Osobné kontakty na palube sa riadia princípom odstupu min 180 cm, p dobu max 15 minút), až do prijatia aktualizácií na základe nových vedeckých poznatkov.
- Na sledovanie osobných kontaktov na palube môžu byť, za účelom rýchlej identifikácie potenciálnych infekcií, použité rôzne metodiky. Používanie týchto metodík prebieha v plnej transparentnosti o ich používaní a účeloch zhromažďovania získaných informácií.
- Na každej lodi je vymedzený určený počet kajút pre izoláciu a karanténne priestory.
- O umiestnení a podmienkach izolácie alebo karantény bude rozhodnuté na základe prejavených príznakov alebo rizika vystavenia sa nákaze atď.
- Prerušenie plavby / vylodenie v prípade potvrdenej pozitivity na ochorenie SARS-CoV-2 o člena posádky alebo hosťa (a spolucestujúcich osôb). Postihnuté osoby budú do vylodenia držané v izolácii, oddelene od ostatných osôb na palube.
- V prípade infekcie SARS-CoV-2 počas plavby alebo po nej bude vytvorený komunikačný plán na zdieľanie príslušných informácií s posádkou a účastníkmi plavby.

4. Destinácie a plánovanie exkurzií

- Aby mohla loď vplávať do prístavu, musia byť splnené dva základné predpoklady:
1) Schválenie vstupu lode miestnymi autoritami.
2) Súhlas o bezpečnom transfere jednotlivcov infikovaných SARS-CoV-2 a ich rizikových kontaktov na vylodenie sa a vycestovanie domov
- Výber navštívenej destinácie závisí od aktuálneho zaťaženia infekciou SARS CoV-2 v lokalite a od miestnej / regionálnej / národnej implementácie protokolov SARS CoV-2.
- V počiatočnej fáze návratu k plavbám budú trasy kratšie a čo najjednoduchšie, s využitím súkromných destinácií alebo prístavov vlastnených a prevádzkovaných lodnou spoločnosťou, kde je možná ideálna kontrola bezpečnosti na pevnine.
- V počiatočnej fáze bude hosťom vylodenie v destináciách povolené iba s účasťou na lodnou spoločnosťou organizovaných a overených exkurziách za účelom obmedzenia možnej expozície.
- Lodná spoločnosť u partnerov v destináciách preverí, že implementujú odporúčané postupy na zníženie prenosu vírusu SARS-CoV-2
- Výlety v interiéroch sú možné za podmienok dodržiavania fyzických odstupov a s používaním rúšok

5. Zabezpečiť čo najnižšie riziko pre posádku a zamestnancov

Katalógy:

Informatívne materiály:

Plavby spoločnosti Celebrity Cruises
 • Celebrity Xpedition All inclusive

  Celebrity Xpedition

  Galapágy
  Z prístavu: Baltra, Galapágy EC - Do prístavu: Baltra, Galapágy EC
  Dátum odchodu: 23. 10. 2021
  6 192 € vonkajšie
  7 132 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 6 192 €
 • Celebrity Edge All inclusive

  Celebrity Edge

  Karibik a Stredná Amerika
  Z prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 23. 10. 2021
  1 247 € vnútorné
  1 497 € vonkajšie
  1 577 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 247 €
 • Celebrity Summit® All inclusive

  Celebrity Summit®

  Bahamy
  Z prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 23. 10. 2021
  577 € vnútorné
  577 € vonkajšie
  637 € s balkónom
  Dĺžka: 3 noci
  Cena od: 577 €
 • Celebrity Flora All inclusive

  Celebrity Flora

  Galapágy
  Z prístavu: Baltra, Galapágy EC - Do prístavu: Baltra, Galapágy EC
  Dátum odchodu: 24. 10. 2021
  8 342 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 8 342 €
 • Celebrity Apex All inclusive

  Celebrity Apex

  Karibik a Stredná Amerika
  Z prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 24. 10. 2021
  809 € vnútorné
  809 € vonkajšie
  939 € s balkónom
  Dĺžka: 4 noci
  Cena od: 809 €
 • Celebrity Summit® All inclusive

  Celebrity Summit®

  Karibik a Stredná Amerika
  Z prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Miami / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 26. 10. 2021
  434 € vnútorné
  434 € vonkajšie
  518 € s balkónom
  Dĺžka: 4 noci
  Cena od: 434 €
 • Celebrity Millennium All inclusive

  Celebrity Millennium

  Panamský kanál
  Z prístavu: San Diego / CA, Spojené štáty americké - Do prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 27. 10. 2021
  7 583 € s balkónom
  Dĺžka: 15 nocí
  Cena od: 7 583 €
 • Celebrity Apex All inclusive

  Celebrity Apex

  Bahamy
  Z prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 28. 10. 2021
  564 € vnútorné
  564 € vonkajšie
  672 € s balkónom
  Dĺžka: 3 noci
  Cena od: 564 €
 • Celebrity Equinox All inclusive

  Celebrity Equinox

  Karibik a Stredná Amerika
  Z prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké - Do prístavu: Fort Lauderdale / FL, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 29. 10. 2021
  1 219 € vnútorné
  1 304 € vonkajšie
  1 496 € s balkónom
  Dĺžka: 9 nocí
  Cena od: 1 219 €
zobraziť ďaľšie plavby tejto spoločnosti