Úžasná kmotra pre úžasnú loď

O Wonder of the Seas, s ktorou plavebná spoločnosť Royal Caribbean tohto roku opäť prekonala svoj vlastný rekord najväčšej lode na svete, sme už niekoľkokrát hovorili. Táto úžasná mega-loď u nás aj svoju zvyčajnú stránku so všetkými technickými detailmi a napísali sme o nej už niekoľko článkov.

A teraz sa opäť objavila na stránkach tituliek, lebo Royal Caribbean International oznámila, že po mesiacoch hľadania práve ukončila výber kmotry, ktorá slávnostne pokrstí túto najnovšiu loď triedy Oasis class. Stane sa ňou Marie McCrea z americkej Pensylvánie, ktorá je  výherkyňou TikTok súťaže #SearchforWonderMom (hľadanie Úžasnej Mamy). Do tejto súťaže bolo vložených 16,000 videí s neuveriteľnými 10,6 miliardami zobrazení hashtag mriežky #SeachforWonderMom.

"Hľadanie takej inšpiratívnej mamy, ktorá by stelesnila ducha Wonder of the Seas, nebolo vôbec jednoduché. Marie a jej rodina majú dojemný a povzbudzujúci príbeh, ktorý nás prinútil plakať, radovať sa a dúfať, a počas toho všetkého práve ona povzbudzovala ľudí okolo seba k úžasu a dobrodružstvu,” hovorí Michael Bayley, prezident a CEO spoločnosti Royal Caribbean International.

Pani McCrea bola do súťaže nominovaná svojou dcérou Allie. Je obetavou matkou a manželkou, a má za sebou úspešný boj s rakovinou. V úlohe kmotry požehná lodi Wonder of the Seas počas slávnostnej ceremónie krstu v jej domovskom prístave Port Canaveral na Floride, 9. decembra 2022.
Obradu sa prirodzene zúčastní celá jej rodina a potom si spoločne vychutnajú 7-nočnú plavbu v Karibiku, pričom budú ubytovaní v apartmáne Ultimate Family Suite. Súčasťou výhry sú aj letenky v prvej triede, 3 noci pred plavbou v 5 hviezdičkovom hoteli a $1,000 dolárov na extra výdaje. 

Okem hlavnej výherkyne, 4 vybrané finalistky si budú môcť taktiež užiť 7-nočnú plavbu pre 4 osoby na Wonder of the Seas, v kajute s balkónom.

Inauguračná sezóna 2022/23

Wonder s kapacitou 5.734 hostí pri 2-lôžkovom obsadení strávila po svojom dokončení vo francúzskych lodeniciach Chantiers de l’Atlantique svoje prvé leto v Stredomorí a práve pred niekoľkými dňami sa presunula do Karibiku. 

Tu sa z floridského prístavu Port Canaveral bude celoročne vydávať na prevážne 7-nočné plavby po exotickom Karibiku; so zastávkami napríklad v Philipsburgu na St. Maarten, San Juan v Portoriku, Falmouth na Jamajke, na ostrove St. Thomas, v bahamskom Nassau, portorikánskom San Juan; a samozrejme, nemôže chýbať PerfectDay na populárnom súkromnom ostrove spoločnosti Royal Caribbean, CocoCay alebo na ich súkromnej destinácii Labadee.

Chcete vedieť, aké boli podmienky súťaže?

  • Účastník museli sledovať @RoyalCaribbean na TikTok-u.
  • Príspevky museli byť byť zverejnené na TikTok-u a zdieľať prečo by ich nominantka bola ideálnou kmotrou najväčšej výletnej lode na svete.
  • Nahrané videá museli použiť originálnu zvukovú stopu súťaže zverejnenú na profilovej stránke spoločnosti Royal Caribbean.
  • Príspevky museli byť označené tagom @RoyalCaribbean a zahŕňať #SearchForWonderMom a #Contest
  • Súťaže sa mohli zúčastniť iba osoby s legálnym bydliskom v US, ktorí majú minimálne 16 rokov v čase zverejnenia príspevku. 
  • Nominované osoby museli mať minimálne 21 rokov.

Viac informácií:

Video a obrázky: oficiálna stránka a YouTube kanál plavebnej spoločnosti Royal Caribbean Cruises, 20. november 2022

Späť na zoznam noviniek