Formula 1 oslávila prvú veľkú cenu s MSC Cruises ako hlavným sponzorom

FORMULA 1® MSC CRUISES BELGIAN GRAND PRIX 2023, jedny z najstarších  a najvýznamnejších pretekov v kalendári F1, sa konali na ikonickom okruhu Spa-Francorchamps v Belgicku od 28. do 30. júla 2023. Plavebná spoločnosť MSC Cruises, ako hlavný sponzor pretekov a globálny partner Formuly 1®, priniesla na toto vzrušujúce podujatie globálny dosah a vášeň pre dokonalosť, čím umocnila zážitok pre fanúšikov na celom svete.

Nadšenci motoristického športu ako aj hostia MSC Cruises sú svedkami spojenia dvoch svetových značiek – každá sa vyznačuje odhodlaním poskytovať nezabudnuteľné zážitky a posúvať doterajšie hranice. Ako hlavný partner podujatia mala spoločnosť MSC Cruises výraznú viditeľnosť svojej značky, a to najmä na štartovaco-cieľovej čiare, ako aj na ostatných kľúčových miestach pozdĺž rýchlej trate.

Víťazné trofeje jazdca a konštruktéra boli taktiež navrhnuté v spolupráci s MSC Cruises tak, aby boli jedinečné pre značku a pre toto podujatie, a Gianni Onorato, generálny riaditeľ spoločnosti, zohral neoddeliteľnú úlohu počas ceremoniálu na pódiu.

Táto spolupráca ďalej posilňuje partnerstvo, ktoré už dosiahlo silné výsledky pre obe značky a budúce sponzorské tituly budú odhalené na vybraných Grand Prix Formuly 1® počas sezóny majstrovstiev sveta 2024. MSC Cruises je oficiálnym výletným partnerom Formuly 1® až do konca majstrovstiev sveta FIA Formuly 1 v roku 2026.

The FORMULA 1® MSC CRUISES BELGIAN GRAND PRIX 2023 – credit Studio Columbo

Na čo sa v rámci spolupráce medzi MSC Cruises a Formula 1 môžete tešiť

V rámci globálneho partnerstva bude MSC Cruises umiestňovať lode pri mieste pretekov počas vybraných víkendov Grand Prix™, aby tak hosťom na palube ponúkla jedinečný zážitok. Prvý z týchto víkendových podujatí sa uskutoční v novembri v Abú Zabí, kde budú posledné preteky sezóny 2023, a ďalšie preteky prídu v roku 2024.

MSC Virtuosa strávi víkendový prístav Grand Prix™ v prístave, kde fanúšikom motoristického športu ponúkne jedinečnú kombináciu kvalitného ubytovania na svetovej úrovni, bezkonkurenčnú pohostinnosť a pohodlnú dopravu, vrátane VIP balíčkov, aby bol pretekársky víkend skutočne nezabudnuteľným zážitkom. Táto ponuka sa od začiatku sezóny 2024 rozšíri o ďalšie destinácie s ďalšími loďami.

Súvisiace články:

Zdroj ilustrácie a video spoločnosť MSC Cruises
Ženeva, Švajčiarsko - 31. júl 2023

Späť na zoznam noviniek