Zatvorenie kancelárie z dôvodu nariadenia vlády

Vážení milovníci plavieb, vážení kolegovia,

z dôvodu nariadenia vlády je naša kancelária ONEWORLD TRAVEL s.r.o. na Krížnej 5-7 ako aj na Vajnorskej 8/A v Bratislave zatvorená počnúc dnešným dňom, 16.03.2020, až do 15.4.2020.

Aktuálne sa zaoberáme presunom jarných plavieb na letné až zimné termíny, podľa požiadavky našich klientov. Naším úsilím je pomôcť všetkým klientom so zmenami tak, aby boli spokojní a aby toto nepríjemné obdobie preklenuli bez zbytočnej nepohody.

Všetci pracujeme doma. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať:

Rezervácie plavieb:   

Adrian Chasník -  adrian@oneworldtravel.sk , tel: 0911 930 487
Aneta Sandnerová - aneta@oneworldtravel.sk, tel: 0903 211 641
Janka Sillová -  info@oneworldtravel.sk, tel: 0910 500 352
Mgr. Zuzana Ládiová - zuzana@oneworldtravel.sk, tel: 0911 727 467
Jana Kockášová – janka@oneworldtravel.sk, tel: 0902 125 205

Rezervácia leteniek:  
Mgr. Barbora Struhárová – barbora@oneworldtravel.sk, tel: 0910 500 392
Klaudia Chalušová – klaudia@oneworldtravel.sk, tel: 0903 282 993

Spolupráca s CK:    
Ing. Ivona Žitná – ivona@oneworldtravel.sk, tel: 0908 607 602                              

Držíme si palce, veríme, že vďaka disciplíne nás všetkých sa čo najskôr vrátime do bežného chodu a budeme sa môcť opäť plaviť a spoznávať krásy sveta.

Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť.

Prajeme Vám všetkým veľa zdravia!

Kolektív ONEWORLD TRAVEL s.r.o.

www.luxusneplavby.sk

 

Späť na zoznam noviniek