Revitalizačný program AIDA Evolution pre spoločnosť AIDA

Na jar 2025 nemecká plavebná spoločnosť spustí „AIDA Evolution“, najväčší program revitalizácie flotily vo svojej  histórii. V prvej fáze, v priebehu rokov 2025 a 2026, prejdú zásadnou obnovou výletné lode AIDAdiva, AIDAbella a AIDAluna z triedy Sphinx. V centre pozornosti je radikálne nový dizajn interiéru, renovácia technológií a systémov. Renovačné práce na každej lodi si vyžiadajú 6 týždňov.
Hostia sa tak môžu tešiť na ešte viac rozmanitých zážitkov, služieb a pohodlia na palube.

Lode triedy Sphinx: AIDAdiva, AIDAbella a AIDAluna

Srdce lodí triedy Sphinx bije priamo v ich centre - v svetlom zaliatom divadle a na palube s bazénom priamo nad ním. Tu je atmosféra AIDA takmer hmatateľná, tu môžete nájsť priateľov na celý život.
Obľúbená loď AIDAdiva a jej dve sestry ovplyvnili celé generácie hostí. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a otvoreným priestorovým štruktúram táto trieda v čase svojho uvedenia nastavila nové štandardy vo svete výletných plavieb.

Z výborných lodí sa stanú ešte lepšie

V rámci programu AIDA Evolution spoločnosť aplikuje viacero nových nápadov, optimalizuje už existujúce prvky a prenesie obľúbené koncepty zo svojej najnovšej generácie do triedy Sphinx. Môžete sa tešiť na ešte väčšiu rozmanitosť reštaurácií, na nové bary a ďalšie služby.

Viac kulinárskych možností - nové reštaurácie a bary

Viac zábavy - pohodlné sedenie a harmonické farby interiérov vytvoria ešte príjemnejšiu atmosféru.

Kajuty s novým vzhľadom a štýlom - všetky kajuty získajú nový vzhľad

Pribudnú exkluzívne priestory a služby pre hostí apartmánov.

Budú vytvorené nové zóny aktivít pre rodiny s deťmi.

Harmonogram AIDA Evolution

AIDAdiva – jar 2025
AIDAbella – jeseň 2025
AIDAluna – jar 2026

Plavba okolo sveta 2025 na vynovenej AIDAdiva

V novembri 2025 sa čerstvo zmodernizovaná AIDAdiva vydá z Hamburgu na veľkolepú plavbu okolo sveta za 128 dní. Newfoundland, New York, Mexiko, Kostarika, Panamský prieplav, Los Angeles, San Francisco, Havaj, Japonsko, Hongkong, Maledivy, India... to sú len niektoré z úžasných destinácií, ktoré počas svojej úžasnej cesty navštívi. 

Zdroj informácií plavebná spoločnosť AIDA. Video: YouTube oficiálny kanál spoločnosti AIDA Kreuzfahrten

Súvisiace články:

Späť na zoznam noviniek