Plavby so sprievodcom

Plavby so sprievodcom
Túžite po dovolenke bez starostí a vybavovania?
Sú Vám cudzie jazyky "cudzie", ale radi by ste spoznali svet?
Snívate o dovolenke na lodi, ale neviete, ako to na palube chodí?
Radi by ste darovali okružnú plavbu ako darček rodičom, ale obávate sa, že sa nebudú vedieť sami zorientovať?
Ste skúsený cestovateľ, ale
 na okružnej plavbe ste ešte nikdy neboli?
Cestujete radšej v spoločnosti?

 

AKTUÁLNY ZOZNAM NAŠICH PLAVIEB SO SPRIEVODCOM - kliknite sem


Je to pravda - na okružnej plavbe prebiehajú niektoré veci inak ako na bežnej dovolenke; platia tu pravidlá, ktoré nemusia byť jasné hneď na začiatku. Skúsený a znalý zamestnanec CK Vám v mnohom bude vedieť poradiť aj vopred, ale všetka organizačná práca ostáva potom len na Vás.

Pre tých, ktorí si na to netrúfajú alebo jednoducho uprednostňujú dovolenku bez starostí a organizovania, ponúkame plavby so sprievodcom.

Naši sprievodcovia

sú profesionáli, s mnohoročnou skúsenosťou v turizme, so špecializáciou na okružné plavby. Sú scestovaní a sami absolvovali plavby na výletných lodiach rôznych plavebných spoločností. Okrem samozrejmej angličtiny sa väčšina z nich plynule dohovorí aj inými jazykmi.
Sú organizačne veľmi schopní a nestrácajú hlavu ani v nečakaných situáciách.

Aká je náplň práce sprievodcu?

Podľa konkrétneho programu je sprievodca účastníkom k dispozícii už počas dopravy do prístavu alebo od nalodenia na loď. Je prítomný počas celej plavby, a na jej konci sa postará o hladké vylodenie a, opäť v závislosti od programu, aj o priebeh dopravy domov.
Jeho hlavnou úlohou je sprostredkovať všetky potrebné informácie a byť pri vybavovaní základných formalít. V prípade akýchkoľvek problémov aktívne pomôže pri ich riešení.

  • Ak to predvída program, sprievodca sprevádza skupinu už počas cesty do prístavu, autobusom alebo letecky. Pomôže pri registrácii check-in na letisku, organizuje prestávky pri ceste autobusom a pod.
  • V prístave je prítomný a nápomocný pri odovzdávaní batožiny a pri nalodení.
  • Krátko po nalodení zorganizuje informačné stretnutie, kde vysvetlí základné pravidlá, všetky možnosti a ponuky lode. Predstaví program a trasu, priblíži jednotlivé prístavy a možnosti v každom z nich.
  • Podľa záujmu zorganizuje spoločnú informatívnu prehliadku lode.
  • V predvečer každého dňa oboznámi skupinu s programom na nasledujúci deň, pomôže pri preklade jedálneho listka na večeri v hlavnej reštaurácii.
  • Počas celej plavby je zdrojom informácií.
  • Pomôže s riešením akýchkoľvek nejasností alebo problémov na palube. 
  • Postará sa o zaujímavý program počas cesty. 
  • V každom navštívenom prístave zorganizuje spoločnú info-prehliadku (podľa možností) alebo sprevádza skupinu na vybrané fakultatívne výlety.
  • Bonus skupinovej dovolenky: Počas cesty máte príležitosť spoznať ostatných účastníkov skupiny, nadviazať nové známosti a priateľstvá.

Pri Plavbách so sprievodcom sú náklady na služby sprievodcu (plavba, doprava, poplatok za služby a pod.) rozdelené rovnomerne na všetkých účastníkov a táto čiastka je už zahrnutá v konečnej cene programu.

AKTUÁLNY ZOZNAM NAŠICH PLAVIEB SO SPRIEVODCOM - kliknite sem

Späť na zoznam noviniek