Mein Schiff Relax - ôsma loď pre flotilu TUI Cruises

Ôsma loď vo flotile nemeckej spoločnosti TUI Mein Schiff, prvá z ich novej triedy InTUItion, ponesie podľa vyhlásenia spoločnosti názov Mein Schiff Relax.

17. október 2023
„Komunikácia na rôznych platformách jasne ukázala, aké dôležité je pre našich hostí meno tejto lode. Táto loď je pre nás taktiež veľmi špeciálna – stelesňuje ďalší vývoj všetkého, o čo sa už takmer desať rokov usilujeme s novými loďami vo flotile Mein Schiff,“ povedal Wybcke Meier, generálny riaditeľ TUI Cruises.
Práve preto sme venovali veľa času a dôkladne zvážili vytvorenie lode – spolu so všetkými skvelými novými príležitosťami pre našich hostí.  Spoločnosti TUI Cruises je teraz jasné, že nový prírastok do flotily môže niesť iba jedno meno: Mein Schiff Relax. To je totiž presne to, čo  prvá loď v triede InTUItion symbolizuje– úplne nový pocit pohody.“

Nová loď TUI Cruises bude dosiaľ najväčším plavidlom flotily a bude obsahovať množstvo nových zábavných a spoločenských priestorov vrátane salónika v burlesknom štýle, šesťuholníkového divadla a intímnej prednáškovej sály s priľahlým barom. 
A bude mať aj najväčšiu bazénovú plochu - na hornej palube lode bude 25-metrový bazén, čiastočne krytý zasúvacou strechou, pri ktorom bude hosťom k dispozícii aj niekoľko kaviarní a barov pod otvoreným nebom.
Viac informácií o lodi - profil lode Mein Schiff Relax

Mein Schiff Relax ponúkne svoje prvé plavby po Stredozemnom mori od marca 2025. ​Jej stavba momentálne prebieha v lodeniciach Fincantieri v talianskom Monfalcone.
Je prvou z dvoch identických výletných lodí pre flotilu Mein Schiff, pričom „Mein Schiff 9“ (jej pracovné meno) má prísť v roku 2026.

 

Späť na zoznam noviniek