Ďalšia loď pre spoločnosť Celestyal Cruises

Do flotily gréckej plavebnej spoločnosti Celestyal Cruises už čoskoro pribudne nová loď - Celestyal Journey. 
Celestyal Journey
Loď bola postavená pre Holland America Line ako MS Ryndam, a neskôr sa až do roku 2020 plavila pre spoločnosť P&O Australia pod menom Pacific Aria.

Celestyal Cruises premenuje svoju novú loď na Celestyal Journey a pred uvedením do prevádzky prejde rozsiahlou rekonštrukciou v hodnote 20 miliónov EUR.

„Zatiaľ čo globálne udalosti posledných rokov pozastavili naše plány rastu, pozitívny výhľad odvetvia spolu so silnými rezerváciami na nadchádzajúcu sezónu poskytuje spoločnosti Celestyal príležitosť obnoviť proces obnovy našej flotily novými plavidlami,“ povedal Chris Theophilides, generálny riaditeľ spoločnosti. „Okrem svojich rozsiahlych otvorených palúb, početných barových a stravovacích možností, ako aj priestranných verejných priestorov a kajut, Celestyal Journey poskytune našim hosťom výrazný nárast prémiových a balkónových kajut, o ktoré je na všetkých našich plavbách stále veľký dopyt . Tešíme sa, že ju privítame vo flotile Celestyal!’’

Celestyal Journey

Nová loď má dĺžku 219 m, objem 55,819 ton, 12 palúb a kapacitu 1.260 hostí. Svojim hosťom ponúkne po svojej rekonštrukcii až 7 lokalít na stravovanie (medzi iným elegantný Chef’s Table), 8 barov, obrovskú slnečnú terasu a 2 bazény.
Ubytovanie pre hostí: 630 kajút na 5 palubách - z toho 149 kajút s balkónom, 120 apartmánov Junior, 28 apartmánov Suite a 1 úžasný Penthouse Suite. 

Sledujte našu stránku - už čoskoro tu nájdete informácie o plavbách s Celestyal Journey!

výletná loď Celestyal Journeyvýletná loď Celestyal Journey

Súvisiace články:

Späť na zoznam noviniek