Katarina Line

Špecialisti na Chorvátsko
 

Spoločnosť Katarina Line bola založená v roku 1992 a dnes je jedným z popredných výletných prepravcov v Chorvátsku a najväčšou spoločnosťou s týždennými garantovanými odjazdami na malých lodiach od konca apríla do polovice októbra z hlavných turistických centier ako Opatija, Split a Dubrovník. Hlavé sídlo má v Opatiji a pobočky v mestách Opatija, Split a Dubrovník. S flotilou viac než 50 lodí v štyroch rôznych kategóriách (Deluxe, A+, A a B) táto spoločnosť  dokáže zaujať všetky vekové kategórie a finančné rozpočty.  Jej trasy umožňujú cestujúcim spoznať úžasné prírodné prostredie a malebné, zaujímavé stredomorské mestá, zatiaľ čo sa presúvajú z jedného ostrova na druhý. Tento jedinečný spôsob cestovania a objavovania pobrežných miest je jedným z najpopulárnejších a najjednoduchších spôsobov, ako zažiť skutočné Chorvátsko.

Katarina Line ponúka široký výber špeciálnych záujmových programov na palube aj na pevnine. Veľkému záujmu sa tešia hlavne plavby kategórie Deluxe, ktoré sú uskutočňované na nových luxusných štýlových lodiach pre väčšie pohodlie, pričom obsahujú rôzne ďalšie služby, okružné jazdy, ochutnávky vín a exkurzie, všetky starostlivo vybrané pre jedinečný zážitok z Chorvátska z mora.

Destinácie: Katarina Line ponúka rôzne typy plavieb po Jadranskom mori - Adriatiku; do všetkých kútov Chorvátska. Nalodenie je možné v prístavoch Dubrovnik, Opatija, Split, Zadar alebo Zagreb. V ponuke sú i krátke repozičné plavby (v trvaní od dvoch nocí). Súčasťou väčšiny plavieb sú aj exkurzie na pevnine (niektoré aj do Čiernej Hory či Bosny a Hercegoviny).

Bližšie informácie o plavbách Katarina line, ako aj aktuálne programy, obsadenosť a ceny Vám radi poskytneme na požiadanie.

Katalógy a informatívne materiály: