Cunard Line

Sofistikovaný britský štýl a ikonické lode nielen pre skúsených svetobežníkov

Plavebná spoločnosť Cunard patrí k lídrom medzi prémiovými spoločnosťami. Milovníkom okružných plavieb prináša vysokú úroveň osobných služieb, ubytovania a gurmánskych zážitkov. Skvelým denným zážitkom je popoludňajší čaj v tradičnom britskom štýle servírovaný v bielych rukavičkách a námorníckou tradíciou je rozozvučanie lodného zvona na každé poludnie. Vo večerných hodinách si vychutnáte tanec a divadelné predstavenia.

Nadčasová elegancia, zaujímavé destinácie a skvelé kultúrne zážitky, toto všetko je dedičstvom spoločnosti Cunard.

Destinácie:

Spoločnosť Cunard ponúka každoročnú plavbu okolo sveta, ale aj kratšie okružné plavby v Stredozemnom mori, Karibiku, Nórskych fjordoch, Pacifiku a mnoho ďalších. A samozrejme, na lodi Queen Mary 2 i legendárne transatlantické spojenie medzi Southamptonom a New Yorkom, niekoľkokrát do roka.

Názov lodeTonáž Kajuty
hostia
Hodnotenie
Rok
výstavby
Posledná
renovácia
Queen Elizabeth QE2  90.900 t1.04620102019
Queen Mary 2 QM2151.400 t1.36020042016
Queen Victoria  90.000 t1.04620072017
Queen Anne 113.000 t3.000-2024 


Ubytovanie: Cunard ponúka ubytovanie v 3 triedach: Queens Grill, Princess Grill, Britannia Club a Britannia.
Triedy Queens Grill Suites a Princess Grill Suites ponúkajú ubytovanie v luxusných apartmánoch (tzv. Suites) s mnohými exkluzívnymi službami. V aprtmánoch Queens Grill je k dispozícii aj osobný komorník.
Trieda Britannia Club ponúka na výber kajuty s balkónom, s výhľadom na oceán alebo vnútorné kajuty.
Všetky kajuty sú krásne zdobené jemnými potlačami na stenách a prepracované do najmenších detailov. K základnej výbave patrí: regulovateľná klimatizácia, set na prípravu kávy a čaju, satelitná televízia (s viacjazyčnými kanálmi), telefón, mini-chladnička, sejf, sušič na vlasy, posteľná bielizeň z kvalitnej egyptskej bavlny, kozmetický set, župan a papuče. K dispozícii je aj 24 hodinová kajutová služba a večerné rozostlanie s čokoládkou. Zásuvky 220V britské 3-pólové a 110V 2-pólové.

Stravovanie: V cene plavby je plná penzia. Raňajky, obedy a večere si môžete vychutnať v hlavnej reštaurácii, kde máte rezervovaný vlastný stôl. Stôl je rezervovaný vo vybranej reštaurácii podľa kategórie vášho ubytovania.

 • Britannia Restaurant: Večera o 18:00 alebo o 20:30
 • Princess Grill Restaurant: Večera od 18:30 do 21:00
 • Queens Grill Restaurant (exkluzívna reštaurácia určená pre hostí v Suites): Večera 18:30 až 21:00

Okrem reštaurácií s rezervovaným stolom a turnusom, Cunard vám ponúka aj alternatívne možnosti stravovania. K dispozícii je aj Lido (bufetová reštaurácia), kde si môžete vychutnať raňajky, obedy alebo večere v ležérnom štýle s výhľadom na oceán. Navyše ponúka Lido aj tematické večery, kde si za príplatok môžete vychutnať ázijskú, mexickú alebo indickú kuchyňu. Stôl je možné si na tematický večer vopred rezervovať.
Stôl je taktiež možné rezervovať aj v elegantnej reštaurácii The Verandah, kde si môžete vychutnať vynikajúcu francúzsku kuchyňu. Táto reštaurácia ponúka 3-chodové obedové alebo večerné menu. Cena menu/osoba sa pohybuje od $ 15 (obed) až po $ 35 (večera).
K zakúpeným extra jedlám a nápojom je automaticky účtovaný servisný poplatok 15%.

Nápojové balíčky: 
K zakúpeniu iba vopred, pred začiatkom plavby
(servisný poplatok 15% je už zarátaný v cene) 
Nealko Soft Drinks Option 10 USD za osobu / deň: Pepsi, dieta Pepsi, limonáda, sóda, toniková voda (automat na nápoje), vybrané ovocné džúsy (napr. pomaranč, jablko, grapefruit, ananás, paradajka a brusnica)
Coffee Card 10 kávových nápojov za 40 USD (latte, kávy s likérom, horúca čokoláda, extra príchute)
Speciality Hot Drinks 15 USD za osobu / deň: kávové špeciality Illy, čajové špeciality Tea Forté a horúce čokolády.
Nealko Premium Soft Drinks 29 USD za osobu / deň: nealkoholické nápoje, malé fľaše s vodou, čerstvo vylisované ovocné šťavy, teplé nápoje, nealkoholické koktaily.
Beers, Wines & Spirits Option 69 USD za osobu / deň: víno v pohári, liehoviny, likéry a koktaily až do 11 USD na objednávku, plus všetky výhody balíčka Premium nealkoholických nápojov.

K zakúpeniu iba na priamo palube
Nealko Soft Drinks Package - Pepsi, Diet Pepsi, limonáda, sóda a vybrané ovocné džúsy 6.50 USD na deň (+15% servisný príplatok). 

Vínové balíčky - rôzne variácie, plus World Voyage Wine Collections. Dajú sa zakúpiť vopred alebo na palube (+15% servisný príplatok je už v cene balíčka).
Vínové ochutnávky Wine Tasting od 35.00 USD* na osobu. 

Hostia: Okružné plavby spoločnosti Cunard vyhľadávajú hlavne páry vo veku od 40 do 70 rokov, preferujúce tradičný štýl plavieb a pochádzajúce hlavne z Ameriky a Británie. Európske plavby sú atraktívne najmä pre Britov ale aj ostatné európske krajiny. Oznámenia na lodi sú vyhlasované v anglickom, nemeckom a francúzskom jazyku.
Cunard však na svojich plavbách víta aj rodiny s deťmi. Pre deti vo veku od 2 do 17 rokov sú pripravené v hracej zóne rôzne hry a aktivity, avšak na každej lodi je za účelom poskytnutia adekvátnych služieb počet detí obmedzený. 

Animácie pre deti sú rozdelené do troch vekových kategórií: PlayZone (vek od 6 mesiacov do 7 rokov), KidsZone (od 8 do 12 rokov), TeenZone (od 13 do 17 rokov). Môžete si byť istí, že vaše deti sú v najlepšej starostlivosti plne vyškoleného personálu. Môžu sa venovať športu, umeniu, rôznym remeslám a rovnako sú pripravené aj tematické dni ako napríklad Pirate Day (podmienkou účasti na detských programoch bez rodičovského dozoru je vek dieťaťa minimálne 2 roky). Pre tínedžerov sú pripravené priestory plné herných konzol a diskotéky, kde môžu stretnúť mnoho nových priateľov.

Zábava a animácia: Dospelí si môžu vychutnať svoj obľúbený koktejl v bare Chart Room a započúvať sa do jemnej klasickej hudby alebo jazzu. K dispozícii je aj nočný klub s kapelou alebo DJ-om, prípadne si môžete užiť tematické večery inšpirované 60., 70. alebo 80. rokmi, ako napríklad Horúčka sobotňajšej noci a Shake Rattle and Roll, taktiež divadelné predstavenia a premietanie filmov v Royal Court Theatre, zatiaľ čo v najväčšej sále na mori s krištáľovým lustrom Queen´s room budete mať príležitosť na zdokonalenie vašich tanečných zručností.

Fitness a oddych: Lode spoločnosti Cunard disponujú ihriskami, na ktorých máte možnosť zahrať si futbal, basketbal alebo tenis. Nájdete tu aj bazény a vírivky. K dispozícií sú aj plne vybavené posilňovne.

DresscodePočas dňa je vhodné pohodlné voľnočasové oblečenie. V priebehu večerov je vyžadovaná vždy jedna z dvoch formálnejších foriem oblečenia: mužom sa vo všeobecnosti doporučuje tmavý oblek s kravatou a vhodná obuv, ženám koktejlové šaty, kostým alebo elegantné nohavice. Krátke nohavice alebo džínsy sú po 18-tej hodine všeobecne považované za nevhodné.

WI-Fi: pripojenie na internet je dostupné na celej lodi, ale sila a stabilita pripojenia nie je vždy zaručená. Vezmite prosím na vedomie, že prístup na internet je cez satelit výrazne pomalší a môže byť rušený z dôvodu rušenia poveternostnými vplyvmi a fyzickými prekážkami. Spoločnosť Cunard nezaručuje ochranu súkromia ani údajov.
Pomoc s navigáciou je k dispozícii v ConnXionss manažérom počítačových služieb pre hostí, v lodnej knižnici alebo na recepcii.

Fajčenie: Na lodiach Cunard nie je dovolené fajčiť ani v kajutách a na balkónoch. Pre fajčiarov sú vyhradené priestory v salónoch a na vonkajších palubách.

Oficiálna valuta: oficiálnou valutou je americký dolár ($). Akceptujú sa karty Visa, MasterCard, Diners Club, American Express. V prípade úhrady účtu v hotovosti, je nutné na začiatku plavby vložiť garanciu 300 USD na osobu. 

Prepitné: Od októbra 2019 spoločnosť Cunard ruší automatické prepitné na palube – už sa nebude pripočítavať na palubný účet. Hostia sa môžu voľne rozhodnúť koľko chcú obsluhujúcemu personálu nechať – stačí vyplniť formulár, ktorý je v každej kajute a odovzdať ho na recepcii..

Vernostný program: Akonáhle dokončíte svoju plavbu s Cunard, stanete sa členom Cunard World Club. Existujú štyri rôzne úrovne členstva: Silver, Gold, Platinum a Diamond, ktoré ponúkajú celý rad výhod.

V cene plavby je zahrnuté:

 • Ubytovanie v kajute vybranej kategórie
 • 24-hodinová kajutová služba
 • Plná penzia (raňajky, obed, čaj o piatej so sendičmi a zákuskami, večera, polnočné občerstvenie a koktail s kapitánom)
 • Voda, čaj, káva, čaj a ovocné džúsy 24 hodín denne z distribútorov v Lido reštaurácii (v reštaurácii Kings Court na lodi Queen Mary 2)
 • Voda počas hlavných jedál a káva po jedle v hlavných reštauráciách
 • Fľaša sektu v kajute na privítanie
 • Aktivity a animácia počas celého dňa
 • Večerné predstavenia (v anglickom jazyku) v Royal Court Theatre
 • Filmové predstavenia
 • Používanie bazénov, víriviek a fitnes centra na palube
 • Aktivity pre deti pod dohľadom skúsených animátorov v detských kluboch
 • Batožinový servis pri nalodení a vylodení
 • Používanie kyvadlovej dopravy v prístavoch (iba pri cenách Premium/Cunard Fare, pri akciových cenách ako Early Saver, Late Saver je táto služba spoplatnená)
 • Prístavné poplatky

V cene plavby nie je zahrnuté:

 • Nápoje okrem vyššie menovaných
 • Prepitné (podľa vlastného uváženia)
 • Stravovanie v prémiových reštauráciách
 • 15 % servisný poplatok za extra nákupy na palube
 • Fakultatívne výlety na pobreží
 • Masáže a procedúry v beauty salónoch a spa
 • Telefón a internet
 • Osobné výdaje (kasíno, nákupy v butikoch na palube...)
 • Cestovné poistenie 
 • Víza (ak potrebné)


Informácie k situácii COVID-19 v súvislosti s plavbami spoločnosti Cunard Line


Dôležité upozornenie:
Uvedené informácie môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia, v dôsledku zavedenia novo aktualizovaných nariadení zo strany lodnej spoločnosti. Pre presné informácie odporúčame kontaktovať Oneworld Travel mailom alebo telefonicky, prípadne konzultovať webovú stránku spoločnosti.

Aktuálne informácie o plavbách Cunard Cruises v súvislosti s pandemickou situáciou COVID-19: LINK (v angličtine).

Z dôvodu zaistenia čo najbezpečnejších zážitkov budú musieť byť všetci členovia posádky a cestujúci na všetkých týchto plavbách plne zaočkovaní. Definícia "plne zaočkovaní" predstavuje minimum 14 dní po druhej dávke podania niektorej z aktuálne schválených vakcín proti Covid-19 alebo minimum 14 dní po single-dávke vakcíny Janssen Covid-19

Priamo v prístavnom termináli budú pred nalodením cestujúcim aplikované testy Covid-19.
Podmienky nalodenia sú aktualizované priebežne na stránke spoločnosti CUNARDLINE - News about Corona  (anglická verzia)

„Vždy sme boli hrdí na najvyššiu úroveň ochrany zdravia a bezpečnosti. Teraz prehodnocujeme všetky aspekty Cunardovej skúsenosti a plavbu obnovíme, až keď získame schválenie a akreditáciu zdokonalených zdravotných protokolov z najdôveryhodnejších a najinformovanejších zdrojov. “
- Predseda Cunard, Simon Palethorpe.

Aktualizácia 01.02.2022.
Podmienky očkovania a testovania pre všetky plavby s Queen Mary 2 do 17.04.2022 a Queen Elizabeth do 17.05.2022.

Všetci cestujúci bez ohľadu na vek musia byť plne zaočkovaní najmenej 14 dní pred cestou dvoma dávkami uznávanej vakcíny proti COVID-19. Ak od druhej vakcinácie uplynulo viac ako 270 dní, je požadovaná aj posilňovacia vakcinácia. 270 dní sa ráta ku dňu vylodenia/ukončenia plavby. Posilňovacia dávka musí byť podaná najmenej 7 dní pred nalodením. 
Cestujúci musia pred nástupom na palubu predložiť doklad o očkovaní (vrátane posiľňovacej vakcíny, ak bola podaná)
V závislosti od prístavu nalodenia sa môže vyžadovať negatívny test na Covid-19 a to pred príchodom do terminálu, alebo v termináli pred nástupom na palubu. Ďalšie podrobnosti budú oznámené cestujúcim e-mailom pred dátumom plavby.
Požiadavky na očkovanie sa v súčasnosti vzťahujú na všetky plavby.

Aktuálne očkovacie podmienky pre plavby s nalodením do 17. apríla 2022 (Queen Mary 2) alebo 17. mája 2022 (Queen Elizabeth):
Všetci cestujúci bez ohľadu na vek musia byť plne zaočkovaní, aby sa mohli zúčastniť plavieb s nástupom do 17. apríla 2022 vrátane Queen Mary 2 a do 17. mája 2022 na plavby na Queen Elizabeth. Cestujúci sa považuje za úplne zaočkovaného, ak bol zaočkovaný najmenej 14 dní pred cestou.
Akceptujú sa 2 dávky licencovaných vakcín proti Covid-19: Moderna, Oxford/AstraZeneca, BioNTech/Pfizer a Johnson & Johnson/Janssen (môže sa meniť) alebo licencovaná 1 vakcína proti Covid-19 od Johnson/Janssen. Upozorňujeme, že jedna dávka akejkoľvek inej vakcíny sa nepovažuje za úplné zaočkovanie.

Požiadavky na očkovanie sa v súčasnosti nevzťahujú na plavby po dátumoch uvedených vyššie, ani preplavby na lodi Queen Victoria, ktorá sa vráti do prevádzky 22. apríla 2022. Zmeny sú vyhradené.

Cestujúci, ktorí sa zotavujú z ochorenia COVID-19:
Aby boli cestujúci, ktorí prekonali ochorenie Covid-19, klasifikovaní ako plne zaočkované osoby, musia rovnako obdržať dve očkovacie dávky vakcínou, pri ktorej je to vyžadované. Potvrdenie o prekonaní spojené len s jednou dávkou dvojdávkovej vakcíny nebude postačujúce pre nalodenie.

Platný doklad o očkovaní:
Všetci cestujúci sa musia v termináli pred nalodením na palubu preukázať potvrdením o stave očkovania, ktorý bude porovnaný aj s ich preukazom totožnosti (s fotografiou). Toto potvrdenie môže byť v papierovej alebo digitálnej forme (stačí snímka obrazovky) a musí ísť o oficiálne potvrdenie o stave očkovania vydané miestnym zdravotným úradom. Upozorňujeme, že žltý očkovací preukaz neakceptujeme ako dôkaz o vašom očkovacom stave. Ak sa nepredloží úplný dôkaz o očkovaní prostredníctvom „Očkovacieho preukazu EÚ proti Covid-19“, nalodenie bude zamietnuté na vlastné náklady.
Cestujúci, ktorí sa nalodia v prístave mimo svojej domovskej krajiny, sú zodpovední za zabezpečenie všetkých požadovaných vstupných podmienok pre danú krajinu. Cunard lodná spoločnosť nemôže prijať zodpovednosť v prípade odmietnutia vstupu z dôvodu nedodržania vstupných požiadaviek.
Podmienky k nalodeniu TU

 

Sailing with confidence - Plavba s dôverou.

Nové protokoly.
Rámec zdokonalených protokolov podporila vláda Spojeného kráľovstva, ministerstvo dopravy, medzinárodné združenie výletných lodí (CLIA - najväčšie obchodné združenie priemyselných plavieb na svete), EU Healthy Gateways a verejné zdravotné agentúry a sú navrhnuté s cieľom zaručiť zdravie hostí i posádky.
Carnival Corporation, materská organizácia spoločnosti Cunard, taktiež spolupracuje s viacerými poprednými svetovými odborníkmi pri vývoji vylepšených protokolov pre návrat k plavbám.

Pred nalodením.
Všetci hostia budú podrobení testovaniu na Covid-19 pred cestou alebo v termináli nalodenia.  
Pred vašim odchodom vám Cunard zašle najnovšie pokyny týkajúce sa verejného zdravia a informácie o znížení rizika Covid-19 spolu s dotazníkom o zdravotnom vyhlásení. Dokument obsahuje informácie o tom, čo môžete očakávať po príchode k terminálu, počas pobytu na palube, prípadne o špecifických požiadavkách jednotlivých krajín.
Ak ste si rezervovali letenku, obráťte sa na svoju leteckú spoločnosť, kde získate najnovšie inštrukcie a rady týkajúce sa leteckej dopravy.

Poistenie.
Pred plavbou je potrebné uzavrieť komplexné dovolenkové poistenie, vzťahujúce sa aj na komplikácie v súvislosti s ochorením COVID-19. Spoločnosť Cunard uzavrela partnerstvo s organizáciou Holiday Extras, aby ponúkla vhodné a komplexné krytie cestovného poistenia pre našu dovolenku. Ďalšie informácie nájdete na www.holidayextras.com/cunard.

Nalodenie.
Vylepšené postupy pri nalodení, v spolupráci s partnermi v prístavoch. V prístavnom termináli sú všetci povinní dodržiavať spoločenské odstupy a používať ochranu tváre, v súlade so všetkými aktuálnymi pokynmi.
Všetci hostia a členovia posádky, nastupujúci na loď, sa pred nalodením podrobia vyšetreniu a testu na prítomnosť Covid-19. V prípade pozitívneho testu bude vstup na palubu zamietnutý. Takíto hostia dostanú kredit v hodnote plavby a bude im automaticky vrátená suma za všetky nákupy pred plavbou prostredníctvom služby My Cunard.

Na palube.
Vo všetkých verejných priestoroch na lodi musia hostia i posádka používať ochranné rúška na tvár.

Čistota a starostlivosť.
Nové vylepšené opatrenia zvýšia už doteraz vysoké štandardy a zaistia pravidelnejšiu kontrolu a čistenie všetkých oblastí s produktmi, ktoré sa osvedčili ako účinné proti Covid-19. na palube sú k dispozícii aj dezinfekčné prostriedky na ruky a stanice na umývanie rúk.

Reštaurácie a bary.
Cunard zavádza požiadavku na rezerváciu stola v reštaurácii vopred. Stolovanie je možnú iba s osobami označenými v rezervácii  ako spolucestujúci, a to až do maximálneho počtu povoleného aktuálnymi pokynmi v čase plavby.
Jedlá v bufetoch a palubných griloch budú teraz podávané priamo zamestnancami,.
Sedenie v reštaurácií a baroch bude prispôsobené tak, aby zodpovedalo pravidlám sociálnych odstupov.

Zábava na palube.
Komplexný program hudobných, divadelných a iných vystúpení bude v súlade s prijatými opatreniami na zabezpečenie pohodlia a bezpečnosti všetkých hostí.

Aktivity a voľný čas.
Priestory, ako sú kúpele spa, salóny, posilňovňa, bazény, výťahy, kasíno, obchody, salóniky a detské kluby, budú v prevádzke ako zvyčajne, ale budú podliehať najnovším schváleným pokynom na minimalizáciu kontaktu, znižovanie počtu hostí a udržiavanie najvyšších úrovní čistoty.
Všetky verejné priestory budú prispôsobené požiadavkám ideálnych spoločenských odstupov. 

Kajuty a apartmány
Kajutový steward (alebo majordomus v suitách Queens Grill) sa pri čistení a upratovaní riadi podľa vylepšených štandardov spoločnosti. Z dôvodu zabezpečenia spoločenskej dištancie upratovanie kajuty prebieha za neprítomnosti ubytovaných hostí.

V prístave
Výstup z lode v navštívenom prístave je možný iba za účasti na jednom z výletov organizovaných lodnou spoločnosťou. Miestni tour operátori a prepravcovia sa riadia postupmi, ktoré budú odrážať najnovšie schválené pokyny v súlade s palubnými protokolmi, a budú dodržiavať všetky miestne pokyny týkajúce sa sociálneho dištancovania a zakrytia tváre.
Je možné, že niektoré z doterajších exkurzií môžu byť v súčasnosti pozastavené, ak ich nemožno prevádzať v bezpečných podmienkach. Cunard preto pripravila novú škálu výletov, vrátane cenovo prístupnejších možností vyhovujúcich každému rozpočtu a každému cestovateľovi, aby mal každý príležitosť zažiť to najlepšie v každej zastávke počas plavby.
Po návrate na loď z pevniny sa môžu opäť vykonať kontroly teploty a zdravotné prehliadky.

Po plavbe
Všetci hostia a členovia posádky musia vyplniť formulár na dodatočné vyhľadanie, aby v prípade potreby bolo možné cestujúceho vyhľadať a kontaktovať.

 
 
Plavby spoločnosti Cunard Line
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Transatlantické plavby
  Z prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo - Do prístavu: New York / NY, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 29. 05. 2022
  1 235 € vnútorné
  1 662 € vonkajšie
  1 710 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 235 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Transatlantické plavby
  Z prístavu: New York / NY, Spojené štáty americké - Do prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo
  Dátum odchodu: 05. 06. 2022
  1 395 € vnútorné
  1 890 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 395 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Transatlantické plavby
  Z prístavu: New York / NY, Spojené štáty americké - Do prístavu: Hamburg, Nemecko
  Dátum odchodu: 05. 06. 2022
  1 260 € vnútorné
  1 830 € s balkónom
  Dĺžka: 9 nocí
  Cena od: 1 260 €
 • Queen Victoria Akcia

  Queen Victoria

  Západné Stredomorie
  Z prístavu: Civitavecchia > Rím, Taliansko - Do prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo
  Dátum odchodu: 13. 06. 2022
  370 € vnútorné
  400 € vonkajšie
  440 € s balkónom
  Dĺžka: 6 nocí
  Cena od: 370 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Kanada a Nové Anglicko
  Z prístavu: New York / NY, Spojené štáty americké - Do prístavu: New York / NY, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 01. 07. 2022
  1 440 € vnútorné
  1 800 € vonkajšie
  1 935 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 440 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Stredomorie
  Z prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo - Do prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo
  Dátum odchodu: 15. 07. 2022
  3 030 € vonkajšie
  3 030 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 3 030 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Stredomorie
  Z prístavu: Civitavecchia > Rím, Taliansko - Do prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo
  Dátum odchodu: 23. 07. 2022
  380 € vnútorné
  410 € vonkajšie
  440 € s balkónom
  Dĺžka: 6 nocí
  Cena od: 380 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Transatlantické plavby
  Z prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo - Do prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo
  Dátum odchodu: 29. 07. 2022
  3 195 € s balkónom
  Dĺžka: 14 nocí
  Cena od: 3 195 €
 • Queen Mary 2

  Queen Mary 2

  Transatlantické plavby
  Z prístavu: Southampton, Spojené kráľovstvo - Do prístavu: New York / NY, Spojené štáty americké
  Dátum odchodu: 29. 07. 2022
  1 215 € vnútorné
  1 710 € s balkónom
  Dĺžka: 7 nocí
  Cena od: 1 215 €