Vylepšený a futuristický MSC Yacht Club na nových lodiach

Lodná spoločnosť MSC Cruises predstaví na dvoch tohtoročných prírastkoch rýchlo sa zväčšujúcej flotily, MSC World Europa a MSC Seascape, vylepšený a futuristický MSC Yacht Club.

S dizajnom každej svojej novej lode sa MSC Cruises snaží obohatiť a vylepšiť zážitok, preto na oboch nových lodiach aj klientami obľúbený MSC Yacht Club prichádza s dosiaľ bezkonkurenčnou úrovňou pohodlia, s novými prvkami, väčšími verejnými priestorom, rozšírenými vonkajšími plochami a novými ubytovacími kategóriami.

MSC Yacht Club je k dispozícii na všetkých lodiach tried Fantasia, Meraviglia, Seaside a World.

MSC Yacht Club - vaša "Loď na lodi"

Inovatívny koncept MSC Yacht Club, uvedený spoločnosťou MSC Cruises v roku 2008, ponúka aj tým najnáročnejším hosťom komplexný zážitok z plavby, umožňujúci súkromie a exkluzivitu luxusnej jachty, v kombinácii s využívaním širokej škály zariadení a služieb, ktoré malé lode kapacitne nemôžu poskytnúť.

Kajutová karta dáva hosťom ubytovaným v apartmánoch MSC Yacht Club exkluzívny prístup do súkromného salónika, v ktorom sa podávajú neobmedzené bezplatné nápoje a chuťovky, ako aj do luxusnej reštaurácie otvorenej na raňajky, obedy a večere s à la carte menu so špecialitami šéfkuchára a širokým výberom gurmánskych jedál doplnených rozsiahlou vínnou kartou.

Všetky tieto štýlové priestory, navrhnuté s výhľadom na budúcnosť, ponúkajú ničím nerušený panoramatický výhľad zo úplne prednej časti lode. Po bohatej večeri, uvoľnenom posedení s pohárom šampanského pri živej hudbe, tradičnom popoludňajšom čaji alebo po intenzívnom dni strávenom objavovaním na brehu sa hostia vrátiť do svojho priestranného a elegantne zariadeného apartmánu.

Plne personalizované služby sú tu štandardom - 24-hodín denne je k dispozícii komorník s vrelou, priateľskou a nenápadnou obsluhou, ktorý rýchlo rozpozná osobné preferencie každého hosťa; a špecializovaná služba concierge, ktorá vybaví akúkoľvek požiadavku od rezervácie večere v jednej z rémiových reštaurácií, či zabezpečenie masáže, až po doručovanie dennej tlače. Žiadna požiadavka nie je príliš veľká ani príliš malá.

Exkluzívny zážitok dotvára súkromná terasa na opaľovanie s vlastným bazénom, pohodlnými ležadlami, tienistými kabínkami a vírivkou, barom s ponukou koktajlov a s grilom pre ľahké zahryznutie.

MSC World Europa - prvá loď revolučnej triedy World Class

Už koncom tohto roka predstaví spoločnosť MSC Cruises netrpezlivo očakávanú MSC World Europa – prvú z revolučnej triedy World Class.
Táto nová loď sa bude vyznačovať najmodernejšími námornými, ale aj ubytovacími technológiami, a prelomovým ultramoderným dizajnom.

MSC Yacht Club na MSC World Europa

Jednou z hlavných noviniek lode MSC World Europa bude vylepšený MSC Yacht Club.  

Na čo sa môžete tešiť:
•  1700 m² exkluzívneho vonkajšieho priestoru na čele lode s rozsiahlou dvojpodlažnou slnečnou terasou, s užasnými výhľadmi
Spodná paluba umožňuje hosťom oddýchnuť si a popíjať pohár šampanského z baru alebo si dopriať niečo na zahryznutie z grilu, zatiaľ čo na hornej palube sa nachádza súkromný bazén a vírivka, s pohodlnými ležadlami a štýlovými súkromnými ​​chatkami cabanas.

•  Úplne nové, mimoriadne priestranné apartmány Owners Suites exkluzívne pre triedu World Class
2 veľké apartmány suity o celkovej rozlohe viac ako 150 m2 (vrátane balkóna). Každá pozostáva z dvojlôžkovej spálne so šatníkom a kúpeľňou s veľkou imperiálnou vaňou; oddelenej obývacej a jedálenskej časti s celoplošnými oknami; a vlastného priestranného balkóna s vírivkou a "al fresco" jedálenskou časťou.

•  Dvojpodlažné apartmány Duplex Suites s balkónom
Celé spodné poschodie týchto apartmánov je venované luxusnej relaxácii s jedálenskou časťou, salónikom a malou toaletou. Hlavná spálňa je na poschodí a má vlastnú kúpeľňu vybavenú vaňou. Ich hostia majú navyše k dispozícii až dva súkromné balkóny, pričom ten na spodnej palube je vybavený súkromnou vírivkou, sedacou súpravou a na hornej palube sú pohodlné ležadlá na opaľovanie.

•  Vyhradené masážne miestnosti v MSC Aurea Spa
Hostia ubytovaní v MSC Yacht Club majú neobmedzený prístup do termálneho priestoru vo super modernom lodnom wellnese MSC Aurea Spa; a vyhradené sú tu pre nich aj exkluzívne masážne miestnosti.

MSC Yacht Club na MSC Seascape

V decembri tohto roku bude do prevádzky uvedená aj druhá nová loď, MSC Seascape, s rozsiahlymi priestormi MSC Yacht Club o celkovej rozlohe 3 000m² rozloženými cez štyri podlažia.

Na čo sa môžete tešiť:
•  Veľkolepý vstup so 46 m² veľkou, zozadu podsvetlenou stenou z ónyxu a značkové Swarovski schodište.

• Exkluzívna 2,000 m² opaľovacia terasa, zahrňujúca bazén, panoramickú vírivku s 8 sedadlami vybavenými vlastnými vodnými prúdmi, plus štandardnú vírivku.

• 131 apartmánov rozdelených do piatich kategórií, vrátane tradičných vnútorných, deluxe a royal apartmánov, ako aj 41 Deluxe Grand Suites, s extra priestorom a štatníkom, plus 2 apartmány Owner’s Suites (98 m²) s veľkým balkónom vybaveným zónou na sedenie.

• Loď MSC Seascape sa bude na svojich karibských plavbách z Miami zastavovať na súkromnom ostrove Ocean Cay MSC Marine Reserve na Bahamách, kde hostia ubytovaní v MSC Yacht Club budú môsť využívať exkluzívne výhody na pobreží, vrátane súkromnej pláže a all-inclusive reštaurácie Ocean House.

25. máj 2022

Súvisiace odkazy:

Späť na zoznam noviniek