Princess uvádza nový Premium All Inclusive balíček

11. máj 2022
Spoločnosť Princess Cruises dnes predstavila Princess Premier - nový prémiový fakultatívny balíček pre svojich hostí, ktorý obsahuje neobmedzené pripojenie WiFi až pre 4 zariadenia, nápoje prémiových značiek, fotografie, večere v lodných prémiových reštauráciách a prepitné pre posádku.

Cena tohto balíčka je $75 USD na osobu a deň, čo znamená vyše 50% zľavu v porovnaní s rovnakými službami, ak sú zakúpené osobitne.

Navyše, hostia zakúpením balíčka Princess Premier automaticky získajú šancu vyhrať fantastické výhry, ako napr. jednu plavbu pre 2 osoby každoročne po dobu 10 rokov, alebo hotovostné výhry vo výške do 100.000 USD.

"Hostia veľmi pozitívne uvítali pohodlie a hodnotu, ktorú im ponúka (balíček) Princess Plus, takže pridávame Princess Premier, aby sme takto posunuli naše možnosti inkluzívnosti na vyššiu úroveň,“ komentoval John Padgett, prezident Princess Cruises. „Princess Premier je náš najinkluzívnejší balík, ktorý hosťom ponúka obľúbené palubné služby za neuveriteľne výhodnú hodnotu. Či už hosť uprednostňuje samostatnú plavbu alebo plne inkluzívnu dovolenku, Princess má bezproblémové možnosti pre každého. Každá možnosť má za cieľ poskytnúť výhodnú hodnotu.“

Balíček Princess Premier bude k dispozícii od 25. mája, pre plavby s odchodom od 25. júna.

Balíček Princess Premier zahŕňa

  • Neobmedzené pripojenie MedallionNet WiFi - až pre 4 zariadenia
  • Nový nápojový balíček  “Premier” – alkoholické nápoje prémiových značiek a koktaily do $18 (servisný poplatok je zahrnutý), novú ponuku rozlievaných vín, 25 % na fľaškové vína, kávové nápoje, smoothies, minerálna voda
  • 2 večere na osobu v prémiových palubných reštauráciách - vrátane obľúbeného Crown Grillu a talianskej trattorieSabatini
  • Digitálne stiahnutie všetkých fotografií lodných fotografov, plus vytlačené fotografie do veľkosti 29 x 42 cm
  • Účasť na losovaní Princess Prizes
  • Prepitné pre personál

Hra Princess Prizes 

Losovanie Princess Prizes je novým vzrušujúcim zážitkom s možnosťou vyhrať plavby, hotovosť, cash, exclusive onboard experiences and more. The new game is a first-of-its-kind stateroom gaming experience exclusively with MedallionClass capabilities, the company said. 

Účasť na losovaní sa dá zakúpiť aj osobitne, za $20 na kajutu za deň. Každým použitím chipu Medallion na otvorenie svojej kajuty, hosť takto získa šancu na výhru jednej z veľkolepých cien. V konečnom losovaní sú hotovostné výhry do $100.000 a plavba pre 2 osoby každý rok po dobu 10 rokov, spolu s cenami ktoré dajú vyhrať na každej plavbe; napríklad plavba pre dvoch v kajute s balkónom, palubný kredit od $25 do $250, ochitnávky vína, chef’s table večere, účasť na losovaní o výhru v hotovosti vo výške $5,000.

Fakultatívne balíčky spoločnosti Princess Cruises - súhrn:

  • Princess Standard - štandardná plavba
  • Princess Plus (cena $50 na osobu a deň, od 25.5.2022) – zahrŕňa neobmedzenú WiFi pre 1 zariadenie; nápojový balíček Plus Beverage package (s nápojmi  v hodnote $12, zľavu 25 % na fľaškové vína, kávové nápoje, smoothies a minerálka); prepitné pre personál
  • Princess Premier (cena $75 na osobu a deň, od 25.5.2022) 

Účastníci plavieb s odchodom po 25. júni, ktorí si zakúpili balíček Princess Plus, môžu získať Princess Premier priplatením rozdielu $25 na osobu a deň.

Späť na zoznam noviniek