Prekvapenia pre rodiny s deťmi na palube MSC World Europa

Lodná spoločnosť MSC Cruises práve prezradila detaily o zariadení a aktivitách určených pre deti a rodiny na palube novej MSC World Europa, ktorá prichádza v decembri. 

Loď bude vybavená najväčšou zónou pre deti v rámci flotily MSC Cruises, o rozlohe 766 m², rozdelenou do 7 navzájom sa odlišujúcich tematických oddelení.

Matteo Mancini, manažer detskej zábavy, MSC Cruises, sa vyjadril:
“Veľa sme investovali do ponuky zábavy pre našich mladých hostí, a vieme, že oceňujú najnovšie technológie, trendy a skúsenosti. Pracovali sme na zavedení skutočných inovácií v dizajne zariadení, ako aj na vývoji neuveriteľného programu aktivít, všetky starostlivo naplánované tak, aby boli splnené odlišné potreby všetkých vekových skupín - od našich najmladších hostí až po tínedžerov. Viac ako 350 000 mladých ľudí, ktorí s nami v priebehu rokov cestovali, a my sme si vypočuli ich spätnú väzbu. MSC World Europa odzrkadľuje tieto poznatky a my sme boli inšpirovaní k vytváraniu zážitkov, ktoré spájajú technológiu a sociálne médiá s aktivitou a športom, aby sme vytvorili sviežu a novú zábavu pre deti, ktoré sa s nami plavia."

Detské kluby na palube

Detské kluby sú k dispozícii pre deti všetkých vekových kategórií, od tých najmenších hostí až po tínedžerov a podľa toho sú organizované aj aktivity:
Pre maličkých: Baby Club pre batoľatá do 3 rokov, pod dohľadom kvalifikovaných členov posádky
Pre mladšie deti: Mini Club a Juniors Club od 3 do 11 rokov
Pre staršie deti: Young Club Teen Club od 12 do 17 rokov, vrátane úplne nového TEENS LAB, úplne pohlcujúcej modernej miestnosti plnej vzrušujúcich technológií, určenej len pre dospievajúcich.

Spoločnosť MSC Cruises má špecializované služby starostlivosti o deti, aby rodičom poskytla slobodu plne si užívať život na lodi s vedomím, že o ich deti sa stará oddaný a vysoko vyškolený personál. Mnohé z týchto služieb sú ponúkané v spolupráci so spoločnosťou Chicco – poprednou svetovou značkou pre bábätká a dlhodobým partnerom MSC Cruises.

Novinky na palube MSC World Europa

  • Miestnosť Logo Celebration Room: Vďaka dlhoročnej spolupráci medzi LEGO Group a MSC Cruises fanúšikovna palube opäť čaká ďalšie prekvapenie v podobe úplne novej miestnosti, ktorá je oslavou 90. výročia LEGO - “90 years of Play."
  • Aktivity High-&Tech: Spoločnosť MSC Cruises posúva hranice detskej zábavy vyvinutím nových vzrušujúcich aktivít, spájajúcich hru s high-tech funkciami, na dosiahnutie chvíľ čistého potešenia. V kluboch Juniors, Young & Teens, budú mať mladí hostia prístup k viac ako 21 najnovším konzolám, 7 staniciam VR a viac ako 50 rôznym videohrám.
  • 3,2,1 Knock: Uvedená po prvý krát, táto fantastická hra pre celú rodinu je inšpirovaná výzvami a farbami ázijskej zábavy: K-pop, japonské hry a testy, ktoré publiku vyrazia dych.
  • Beat The Music: Celá rodina sa stane hviezdou interaktívnej a digitálnej hernej show venovanej hudbe, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Po prvýkrát na lodi MSC Cruises budú môcť hostia hrať hru prostredníctvom špeciálnej aplikácie. V tomto boji sa rodičia usilujú identifikovať najnovšiu hudbu, ktorú počúvajú ich deti, zatiaľ čo deti majú pomenovať hudobnú klasiku, ktorú ich rodičia milujú najviac.
  • Z Active: Úplne nový a vzrušujúci športový program pre deti a tínedžerov, ktorý zahŕňa futbal, basketbal, zorb ball a, po prvýkrát na palube, aj piklbal a hoverboard.
  • Drone Academy 2.0: Tieto špičkové a energetické preteky drónov ožijú v noci, vďaka fosforeskujúcim efektom a žiariacim dronom. Nové POV kamery a VR oživia zážitok letu cez 15 prekážok v čo najrýchlejšom čase.

Obľúbené prvky na palube MSC World Europa:

  • Cabin 12006 The Experience je zábavným zážitkom, kde sa hostia môžu tešiť na sedem rôznych aktivít, ktoré zahŕňajú rodinnú hernú show a kasting s vystúpeniami. Táto séria mala na internet viac ako štyri milióny zhliadnutí a dva milióny interakcií, a bola bola napísaná a natočená v spolupráci s Viacom, mediálnou skupinou stojacou za svetoznámym detským kanálom Nickelodeon, s cieľom vyvinúť originálny, autentický a vysokokvalitný webový obsah pre deti.
  • MSC Dance Crew - súťaž vyvinutá v spolupráci s Fremantle, produkčnou spoločnosťou, ktorá stojí za celosvetovo úspešnými televíznymi talentovými šou ako Idols, X Factor a Got Talent. MSC Dance Crew umožňuje tímom vo veku 10 až 17 rokov bojovať o titul Tanečná posádka roka.
  • LEGO zážitok na palube: Vďaka širokej ponuke kociek a hračiek LEGO na palube majú deti možnosť prejaviť svoju kreativitu kedykoľvek a kdekoľvek chcú! Na konci LEGO® EXPERIENCE ONBOARD dostane každé dieťa diplom, ktorý potvrdzuje, že sa stal Mladým Majstrom LEGO Staviteľom (Junior LEGO Master Builder).
  • MSC FOUNDATION JUNIOR AMBASADORS: Prostredníctvom MSC Foundation sa skupina MSC zaviazala umožňovať svojim mladým hosťom na palube pochopenie takých projektov, ako je životné prostredie, ochrana morí, vzdelávanie a podpora komunity.

28. jún 2022

Súvisiace články

Späť na zoznam noviniek