❤️ Plavba MSC ako záruka romantickej dovolenky ❤️

Čo môže byť dokonalejším naplnením romantických snov než dovolenka priamo na mori? Lode MSC Cruises ponúkajú párom skutočnú svätovalentínsku atmosféru, príležitosť na romantický únik z každodenného života. Obdivuhodné západy slnka, úchvatné výhľady na more a neustále sa meniace pozadie navštívených destinácií predstavujú nekonečné možnosti na spoločne strávené výnimočné chvíle.

Zdieľanie zážitkov a emócií dovolenky mori je najlepším spôsobom, ako so svojou polovičkou oslavovať kedykoľvek počas roka. Okrem toho, že sa každý deň prebúdzate v novom prístave, ktorý je prísľubom ďalších dobrodružstiev, priamo na palube lode nájdete množstvo možností a aktiví, na splnenie vašich tajných želaní:

Ak hľadáte dokonalosť, MSC Yacht Club dodá vašej dovolenke pridaný nádych sofistikovanosti a exkluzivity. Vďaka luxusnému ubytovaniu, 24-hodinovej službe komorníka, súkromnému salónu, baru a reštaurácii, ako aj vyhradenému bazénu a terase na opaľovanie sa bude každý hosť v MSC Yacht Club cítiť priam kráľovský.

Pre ten správny začiatok dňa si doprajte Deluxe raňajky v nerušenom súkromí svojej kajuty - čerstvú pomarančovú šťavu, voňavú kávu či čaj, teplé pečivo, vajíčka, prosciutto a syr, ovocie...    

Omladnite pri masáži vo dvojici: Uvoľnená atmosféra kúpeľov MSC Aurea Spa, umocnená exotickými interiérmi so vzácnym drevom a kameňom, bohatými mozaikami a aromatickými vôňami, kde si hostia môžu dopriať rôzne procedúry vrátane párovej masáže pre spoločnú relaxáciu.

Image source: MSC Cruises

Máte chuť na niečo sladké? V elegantnej čokoládovni Jean-Philippe Maury si hostia budú môcť vybrať z lahodných dobrôt, a okrem toho tu nájdu originálne sladké darčeky pre svoju polovičku; s možnosťou personalizovať čokoládové tyčinky, pridať polevy a vzory podľa svojich vlastných predstáv.
* Na lodiach triedy MSC World Europa a Meraviglia

Pre intímnu chvíľu vo dvojici, mimo rušných spoločných priestorov, a zároveň asi najpôsobivejšie miesto vôbec, kde môžete položiť onú osudovú otázku, je definitívnou odpoveďou Most Vzdychov - Bridge of Sighs. Chodník s preskleným dnom na korme lodi, umožňuje z výšky 16. paluby ničím nerušený závratný výhľad na horizont, najmä pri nádherných západoch slnka.
* Na lodiach triedy MSC Seaside

Šampanské sa spája s predstavou sofistikovanosti a štýlový Champagne bar je ideálny na romantické stretnutie a pozdvihnutie pohárov k spoločným spomienkam. Nájdete tu širokú ponuku šampanského, prosecca a iných šumivých vín z celého sveta, spolu s lahodným výberom kaviáru a chladených morských plodov. 

Pre popoludnie na palube vo veľkom štýle, lodné vírivky sú tým pravým miestom pre páry, kde si môžu užiť deň na mori alebo skvelý spôsob, ako si oddýchnuť po celodennej exkurzii na pevnine. A na MSC Seascape vás čakajú "nekonečné" vírivky infinity pre ešte výraznejší pocit spojenia s okolitým morom.

Aktívne dvojice sa môžu zúčastniť niektorej zo série bezplatných tanečných hodín organizovaných na palube. V náručí svojho partnera sa ponoriť do vábivých rytmov hudby, v príprave na večer strávený na tanečnom parkete.

I keď žiaden itinerár MSC Cruises nie je skúpy na romantické destinácie, asi ani jedna z nich sa nevyrovná zážitku pobytu v morskej rezervácii Ocean Cay MSC Marine Reserve na Bahamách. Táto pôvodne priemyselná lokalita na ťažbu piesku prešla dokonalou prestabou a bola premenená na sviežu tropickú oázu s bielymi piesočnatými plážami a súkromnou lagúnou s čistou, tyrkysovou vodou.
MSC Cruises

Pre výnimočné ukončenie stráveného dňa sa môžete rozhodnúť posunúť svoj kulinársky zážitok na ďalšiu úroveň rezervovaním večere v jednej z mnohých špeciálnych reštaurácií flotily. S náladovým osvetlením, vyberanými vínami, mäsom vysokej kvality a lahodným lávovým koláčom ako dezert, je reštaurácia Butcher’s Cut ideálnym miestom pre romantickú večeru vo dvojici.

Balíčky služieb pre zamilované páry

A napokon, pre páry, ktoré chcú svojm vzťah korunovať skutočne nezabudnuteľným zážitkom, MSC Cruises ponúka možnosť osláviť svoje zasnúbenie alebo obnovenie manželského sľubu priamo na palube. Intímne vo dvojici, v spoločnosti niekoľkých najbližších priateľov či členov rodiny alebo si veľkolepo prenajať celú loď - more možností je takmer neobmedzené!

V spolupráci s palubným manažerom podujatí si môžu naplánovať svoj veľký deň do všetkých detailov, aby potom a doslova a dopísmena pokračovali v spoločnej ceste.

S viacerými špeciálnymi balíčkami služieb, ktoré sú k dispozícii, si dvojica môže vybrať to, čo najlepšie vyhovuje ich štýlu, od klasickej oslavy až po balíček Deluxe, zahŕňajúci šampanské, prednostné nalodenie, make-up a kaderníctvo a ďalšie!
S podrobnými informáciami a aktuálnou ponukou vás radi oboznámime na požiadanie.  

Ženeva, Švajčiarsko -  Fotografie MSC Cruises. 

Súvisiace články

Späť na zoznam noviniek