Mnohonásobná majsterka sveta v gymnastike kmotrou Celebrity Beyond

Plavebná spoločnosť Celebrity Cruises si vybrala Simone Bilesovú, 19-násobnú majsterku sveta v umeleckej gymnastike a 7-násobnú olympijskú medailistku, za krstnú mamu najnovšej lode svojej flotily, Celebrity Beyond.

V tejto čestnej úlohe Simone oficiálne pomenuje Celebrity Beyond na oficiálnom inauguračnom ceremoniáli vo Fort Lauderdale 4. novembra 2022.

Video: oficiálny YouTube kanál plavebnej spoločnosti Celebrity Cruises

„Mám veľa skvelých spomienok na plavby s rodičmi, keď som vyrastala, takže som nesmierne nadšená, že môžem slúžiť ako krstná mama Celebrity Beyond,“ povedala Biles. „Som poctená, že sa môžem pripojiť k takej významnej skupine žien, ktoré menia svet, a oceňujem dôležité posolstvo, ktoré tento titul nesie pri uznávaní našich úspechov a dúfam, že bude inšpiráciou pre ďalšiu generáciu žien."

Simon Biles sa takto pripája k nositeľke Nobelovej ceny za mier Malale Yousafzai a zakladateľke Girls Who Code a Marshallovho plánu pre mamy, Reshme Saujani, ktoré boli kmotrami predchádzajúcich sesterských lodí Beyond - Celebrity Edge a Celebrity Apex.

„Simone je skutočne G.O.A.T (Greatest Of All Time) v telocvični aj mimo nej a som pokorná a potešená, že ju môžem privítať ako kmotru našej najnovšej lode Celebrity Beyond,“ povedala Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generálna riaditeľka Celebrity Cruises.
"Hoci som obdivujem i jej schopnosti a historické úspechy ako gymnastky, najviac na mňa zapôsobila Simonina odvaha prehovoriť a jej schopnosť pomáhať ostatným byť lepšími v športe a živote. Dokázala zdolať zložité situácie vo svojom živote a znova a znova povstať. Je inšpiráciou.“

Celebrity Beyond

Výletná loď Celebrity Beyond začala svoju inauguračnú sezónu 27. apríla 2022 10-nočnou plavbou z anglického Southamptonu do španielskej Barcelony. Až do októbra 2022 sa plaví na 9- až 10-nočných trasách po Stredozemnom mori.
´Koncom októbra sa Celebrity Beyond vydá do USA transatlantickou plavbou do New Yorku. Odtiaľ sa presunie do Fort Lauderdale na Floride, kde sa v novembri uskutoční jej slávnostný ceremoniál menovania. Svoju prvú zimnú sezónu strávi 5- až 9-nočnými plavbami po Karibiku.


Foto: oficiálna webová stránka plavebnej spoločnosti Celebrity Cruises

Súvisiace odkazy:

Späť na zoznam noviniek