V porovaní (0)

Melody

Melody
Informácie o lodi

Boat Bike Tours - Cykloplavby - plavby a cykloturistika v Európe. Plachetnice a jachtyPlavebná spoločnosť: Boat Bike Tours
Kategória: Premium
Loď Melody bola spustená na vodu v roku 2014/2015 ako deluxe hotel. Plaví sa v oblasti Chorvátska prístavných mestách. 

Technické údaje:
Dĺžka: 42 m / Šírka: 8,3 m 
Kapacita hostia: 31 osôb 
Posádka: 8 osôb
Kajuty: 15 kajút

 

Vybavenie lode

Loď Melody ponúka hosťom salón, ktorý očarí priestrannosťou a elegantným štýlom. Tmavé parkety a stoličky štýlovo kontrastujú s bielo-čiernou stoličkou pri bare.  Veľké stoly v reštaurácií vás pozývajú, aby ste si užili spoločný čas pri obede či večeri. Na Sun Deck je priestor na oddych na lehátkach či na krásne výhľady počas plavby. Preferujete slnko či radšej zostaneťe v tieni? Výber je na Vás. Outdoorový priestor na Main Deck je zariadený v štýle lounge na zábavu aj relax. Na palube sa nachádza vírivka a ak by ste sa chceli trochu schladiť,  žiadny problém! Kúpacia plošina na zadnej časti loďe poskytuje priamy vstup do mora. 

Kategórie kajút

Loď Melody ponúka hosťom 15 priestranných a pohodlných kajút (14-15m2), sú charakteristické s high quality s klimatizáciou, súkromná kúpeľňa, fén, TV, safe. Na Hornej palube sa nachádza 8 kajút s oddelenými posteľami a 2 kajuty s manželskou posteľou.  Na Dolnej plaube sa nachádza 1 kajuta 3-lôžková s oddelenými posteľami a 2 kajuty s oddelenými posteľami a daľšie 2 kajuty majú manželskú posteľ.