V porovaní (0)

Vita Pugna

Vita Pugna
Informácie o lodi

Boat Bike Tours - Cykloplavby - plavby a cykloturistika v Európe. Plachetnice a jachtyPlavebná spoločnosť: Boat Bike Tours
Loď Vita Pugna bola spustená na vodu v roku 1990, ale využívala sa ako hotel na vode.  Od roku 2008 je úspešným plavidlom v Taliansku medzi Benátkami a Mantova. 

Technické údaje:
Dĺžka: 36 m / Šírka: 5,4 m 
Kapacita hostia: 20 osôb
Kajuty: 10 kajút

 

Deck plan
Vybavenie lode

Loď Vita Pugna ponúka presne taký istý komfort a kvalitu ako pre Bike Tours v Holandsku s medzinárodnou posádkou, ktorá sa o vás bude s radosťou starať. Môžeťe si u nás vychutnať naozaj pestrý a bohatý výber z jedál. Kajuta z dreva (klimatizovaná), využívaná aj ako obývacia izba, v ktorej si môžeťe vychutnať oddych po náročnom bicyklovom výlete (nachádza sa tam aj obrazovka na video) . Na Loďi sa nachádza priestranná reštaurácia a Lounge, Sun Deck- priestor predovšetkým pre bicykle. Na palube je Wi-Fi zdarma a taktiež horúce nápoje ako napr (talianska káva).

Kategórie kajút

Loď Vita Pugna poskytuje hosťom 6 2-lôžkových kajút a 1 3-lôžkovú kajutu.  Každá kajuta má otvárateľné okno , rozloha je 7-8m2, oddelené posteľe so súkromnou kúpeľňou, WC/sprcha.