V porovaní (0)

Patria

Patria
Informácie o lodi

Boat Bike Tours - Cykloplavby - plavby a cykloturistika v Európe. Plachetnice a jachtyPlavebná spoločnosť: Boat Bike Tours
Loď Patria sa plavila kedysi v Holandsku a od roku 2011 je jej trasou Nemecko. Táto loď je veľmi populárna práve pre Bike Tours.

Technické údaje:
Dĺžka: 68 m / Šírka: 7,67 m 
Kapacita hostia: 68 osôb
Posádka: 12 osôb
Kajuty: 34 kajút

 

Deck plan
Vybavenie lode

Loď Patria ponúka na Lower Deck útulnú a klimatizovanú reštauráciu, kde vám bude servírované len to najlepšie. Taktiež poskytuje na Upper Deck klimatizovanú Lounge s TV, barom a krásnym výhľadom na okolie. Na Sun Deck je priestor na bicykle a taktiež poskytuje posedenie pre hostí, kde si môžeťe vychutnať večery a krásne západy slnka či pozorovať scenériu počas plavby. Wi-Fi je k dispozícií.

Kategórie kajút

Loď Patria disponuje s 34 2-lôžkovými kajutami (7m2) a z toho 15 kajút sa nachádza na Lower Deck a 19 kajút na Upper Deck.  Každá kajuta má oddelené posteľe a súkromnú kúpeľňu s WC/sprcha. Na Upper Deck sa nachádzajú otvárateľné okná a na Lower Deck sú neotvárateľné okná pre bezpečnosť a majú klimatizáciu. Každá kajuta má k dispozícií fén, ventiláciu a centrálne kúrenie.