V porovaní (0)

Mare fan Fryslan

Mare fan Fryslan
Informácie o lodi

Boat Bike Tours - Cykloplavby - plavby a cykloturistika v Európe. Plachetnice a jachtyPlavebná spoločnosť: Boat Bike Tours
Kategória: Premium
Loď Mare fan Fryslan bola spustená na vodu v roku 1960 ako nákladná loď, V roku 2006 bola kompletne zrenovovaná a od roku 2007 je spustená na vodu ako elegnatná, krásna, 3-stožiarova plachetnica. Majitelia sú Joris a Rinske de Wit, ktorí vlastnia aj plachetnicu Leafde fan Fryslan. 

Technické údaje:
Dĺžka: 54 m / Šírka: 7,2 m 
Kapacita hostia: 27-40 pri maximálnej obsadenosti osôb 
Posádka: 4 osôb
Kajuty: 14 kajút

 

Deck plan
Vybavenie lode

Loď Mare fan Fryslan ponúka na Lower Deck pohodlnú a útulnú Lounge/Reštauráciu s drevenýn obložením a klimatizáciou. Odtiaľto sa dostanete do kormidlovne na Upper Deck, ktorá je vybavená pohodlným sedením, barom, TV a hudobnými a video zariadením. Veľké okná ponúkaju dychberúci pohľad na vodu. Drevený Upper Deck ponúka sedenie, riadiace zariadenie, prestor na bicykle a vonkajší bar, gril či dokonca jacuzzi. Počas letných mesiacoch a ak je pekné počasie si môžeťe užívať prírodu a pohľady na okolie.

Kategórie kajút

Všetky kajuty sú plne vybavené: súkromná kúpeľňa s WC/sprcha, ventilácia, centrálne kúrenie, otvárateľné okná, mini-safe, fén. Na Lower Deck sa nachádzajú 14 pohodlných kajút, 12 z nich je 2-lôžkových s oddelenými posteľami ,ale aj s možnosťou manželskej posteľe (9m2),  1 Juniorsuite 2-lôžková s oddelenými posteľami ,ale aj možnosťou manželskej posteľe (11m2) s malou obývacou izbou a TV, 1 Single kajuta (6m2). Vo všetkých 2-lôžkových kajutách je možnosť sklopného lôžka/ Pullman bed.